Skip to content Skip to footer

Next Level AVM’de kazandıran kampanyalar sürüyor

Sunduğu avantajlı kampanyalarla ziyaretçilerine kazançlı alışveriş imkanı sunan Next Level AVM’de sinema biletini gösterene Max Level Arena’dan 100 TL değerinde kart hediye!

Tepe Emlak Yatırım tarafından yönetilen, merkezi lokasyonu, marka karması ve ferah alanlarıyla Ankara’nın gözde alışveriş merkezlerinden Next Level AVM, ziyaretçilerini avantajlı kampanyalarla karşılamaya devam ediyor.

Gerçekleştirdiği çeşitli kampanyalarla misafirlerine avantajlı alışveriş imkanı sunan Next Level AVM, bünyesinde bulunan Cinegold ve Max Level Arena iş birliği ile yeni bir kampanya düzenliyor.

19 – 25 Haziran tarihleri arasında Cinegold’dan sinema bileti alan ziyaretçiler, gençlerin buluşma noktalarından olan Max Level Arena’dan 100 TL değerinde kullanım kartına sahip olacaklar.

Kampanya dahilinde şanslı ziyaretçiler, teknoloji, eğlence ve maceranın bir arada sunulduğu Max Level Arena’da Ninja Parkuru’ndan Trambolin Parkı’na, farklı zorluk derecelerine sahip olan Yüksek İp Parkuru’ndan, son teknolojilerle hazırlanan VR Zone ve oyun alanlarına kadar farklı maceraları deneyimleyebilecekler. Kampanya stoklarla sınırlı olacak.