Skip to content Skip to footer

No-Code & Low-Code ile perakende sektöründe yazılım geliştirme hızı artıyor

Xpoda CEO’su Şenol Balo, No Code ve Low Code özellikleri içerisinde barındıran bir platform olarak, yazılım geliştirme süreçlerinin hızını 20 kat artırdıklarını belirterek, “İşletmelerin dijital dönüşüm yolculuğunu hızlandırıyoruz. İşletmelerin değişen ihtiyaçlarına anında yanıt verirken, organik olarak yazılımların gelişmesi ve büyümesini sağlıyoruz” dedi.

Dijital dönüşümün hız kazandığı günümüzde, perakende sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin yazılım ihtiyaçları da artarak değişiyor. Bu değişen ihtiyaçlara hızlı ve etkili çözümler sunan No-Code ve Low-Code özellikleri barındıran platformlar, perakende şirketlerinin dijital dönüşüm yolculuğunu hızlandırıyor.

Xpoda CEO’su Şenol Balo, yazılım geliştirme süreçlerindeki uzunluk ve karmaşıklığın işletmelerin sürdürülebilirliğini tehlikeye attığını belirtiyor. Ancak, No-Code ve Low-Code özellikleri içeren bir platform olarak, yazılım geliştirme süreçlerini 20 kat daha hızlandırarak, işletmelerin dijital dönüşüm yolculuğunu hızlandırdıklarını vurguluyor.

Dijital dönüşüm süreci işletmeler için hayati önemde

Giderek artan rekabet ortamı ve maliyetler, her ölçekteki perakende işletmesinin dijital dönüşüm sürecini hızlandırmaya yönlendiriyor. Balo, bu sürecin gecikmesinin işletmelerin yaşamlarının son bulmasına neden olabileceğini vurguluyor.

Dijital dönüşümün tek çözümünün No-Code ve Low-Code platformlar olduğunu belirten Balo, bu platformların yazılım geliştirme süreçlerini hızlandırarak işletmelere rekabet avantajı sağladığını ifade ediyor.

Xpoda özel yazılım ihtiyaçları için esnek çözümler sunuyor

KOBİ’lerden büyük ölçekli kurumlara ve start-up’lara kadar farklı işletme türlerine yönelik avantajlar sunan Xpoda, özel yazılım ihtiyaçlarını karşılamak için esnek çözümler sunuyor. Küçük işletmeler bu sayede hızlı ve maliyet etkin bir şekilde çözümler elde ediyorlar. Büyük ölçekli kurumlar ise IT ekiplerine veya yeni çalışanlarına yönelik Xpoda eğitimlerini aldırarak, dönüşüm projelerini hızla tamamlayarak kullanıma alıyorlar. Start-up’lar ise Xpoda’nın platformu sayesinde fikirlerini hızla yazılıma dönüştürüp piyasaya sunmanın yanı sıra, özel yazılım ihtiyaçlarına da cevap verebiliyorlar.

Xpoda, dünya çapında birçok sektöre çözümler sunarak yaklaşık 200 şirkete özel geliştirilmiş yazılımlar sağlıyor. Türk yazılım sektörünün küresel yolculuğunu hızlandırarak dünya çapında edindiği deneyimle sektöre liderlik ediyor.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel