Skip to content Skip to footer

NTS Danışmanlık’tan yeni bir proje daha

NUSAYBİN’İN İLK ALIŞVERİŞ MERKEZİ SAFİRMALL

Yatırımı Aytimur Saat, kiralama ve yönetimi NTS Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen Safirmall, Mardin’in Nusaybin ilçesinde merkezi bir konumda şehrin tam ortasında en önemli ve yoğun caddesi olan Lozan caddesinde yer almaktadır.

LCWaikiki, Migros gibi ulusal markaların yer aldığı  Safirmall Alışveriş Merkezi bölgenin ihtiyaçlarını karşılarken bulunduğu lokasyon ve oluşturulan marka karması ile yerli ziyaretçi ilgisinin yanı sıra yabancı ziyaretçi guruplarının da yoğun ilgisini görmektedir.

Nusaybin, Suriye sınır kapısı ve çevre ildeki Habur sınır kapısı ile uluslararası ticaret ilişkileri sayesinde tüm bölgenin parlayan ticaret yeridir. Ayrıca ilçede inşaatı bitmiş durumda olan Suriye transit geçiş hudut kapısı bu ticareti bir üst seviyeye çıkartacaktır.  Safirmall bölgenin alışveriş alışkanlıklarını değiştirmek, geliştirmek ve bunun yanı sıra bölge halkının sosyal hayatlarına farklı alternatifler sunarak yaşam kalitesini artırmak için projelendirilmiş bir yatırımdır. Safirmall Alışveriş Merkezi toplamda 4 kattan oluşmakta olup, konutların altına inşaa edilmiştir. Bölgenin iklimi üzerinde doğru analiz yapılarak yazın sıcaklığından, kışın ayazından koruyarak ziyaretçilerine rahat bir alışveriş imkanı sunmak için projelendirilmiş olup, aynı zamanda 2. Bodrum katta kapalı otoparkı da mevcuttur.

SAFİRMALL

Şehre ve bölgeye yenilik katan, modadan alışverişe, alışverişten eğlenceye, eğlenceden lezzete kadar tüm ihtiyaçları sunabilen, ziyaretçilerinin istedikleri her an güvenle alışveriş yapıp, son moda ürünleri yakından takip edebilecekleri, yemek yiyip hoş vakit geçirebilecekleri yeni sosyal alanları.

 

NTS Danışmanlık’tan yeni bir proje daha - Perakende.org