Skip to content Skip to footer

Ogilvy PR, Aroma’nın iletişim ajansı oldu

Dünyada iletişim sektörünün önde gelen ajanslarından Ogilvy PR, Türkiye’nin köklü firmalarından Aroma’nın iletişim danışmanlığını üstlendi.

Geçmişten günümüze değişmeyen kalite politikası ile içecek sektörünün ülkemizdeki önemli oyuncularından biri olan Aroma, 55 yıldır sağlıklı, güvenli ve lezzetli ürünleri yurt içinde ve yurt dışında tüketicilerle buluşturuyor. Sahip olduğu mirasa sahip çıkan, aynı zamanda yenilikçiliği de odağında tutan marka, iletişim çalışmalarını Ogilvy PR’ın kanıtlanmış global ve yerel iletişim danışmanlığı deneyimine emanet etme kararı aldı.

Yeni işbirliği kapsamında Ogilvy PR, Aroma’ya kurumsal iletişim, marka iletişimi, gündem yönetimi, pazarlama iletişimi, medya ilişkileri ve kriz yönetimi konularında hizmet verecek.

1968 yılında Bursa’da kurulan Aroma, %100 meyve suyu ve meyve nektarından, meyveli içecek, limonata ve gazlı içeceklere kadar kaliteli ve lezzetli geniş ürün yelpazesi sunuyor. 55 yıllık köklü deneyim ve uzmanlığı ile doğanın sunduğu kaynaklara değer katarak güvenle tüketilebilecek, lezzetli, kaliteli ve sağlıklı ürünlere dönüştüren Aroma, aynı zamanda pazarı büyüten bir marka. Elma ile tatlandırılmış ilk %100 meyve suları, cam şişede ilk meyve suyu, karton ambalajda ilk doğal kaynak suyu ile vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş ilk fonksiyonel sular gibi birçok ilke ve yeniliğe imza atan Aroma, yüksek üretim kapasitesi, modern teknoloji ve güçlü ar-ge altyapısı ile Dünya standartlarında üretim yapıyor.

Ogilvy PR, Aroma’nın iletişim ajansı oldu - Perakende.org