Skip to content Skip to footer

Okul öncesi doyasıya eğlence Next Level AVM’de

Next Level AVM, yeni eğitim öğretim yılı öncesi çocuklar için gerçekleştirdiği Baby Shark etkinliği ile miniklerin ilk adresi oldu

Tepe Emlak tarafından yönetilen, çocuklar için gerçekleştirdiği etkinliklerle ailelerin buluşma noktası olan Next Level AVM, bu hafta sonu çok keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Yeni eğitim öğretim yılı öncesi, miniklerin en sevdiği karakterlerden olan Baby Shark’ı ağırlayan AVM, çocukları doyasıya eğlendirdi. Tüm hafta sonu boyunca 3’er seans olarak gerçekleşen etkinlikte çocuklar birbirinden keyifli ve eğlenceli müzikler eşliğinde dans ederek enerji depoladı.

Max Level Kids’te de eğlence devam ediyor

Ziraat İşletme yönetimi tarafından işletilen, toplamda 6.000 m2’lik alanıyla minik misafirlerini ağırlayan Max Level Kids, yaz tatili boyunca çocukların uğrak adreslerinden oldu. Keyifli oyun alanlarının yanı sıra, gerçekleştirdiği atölye çalışmaları ve tiyatro gösterileriyle çocukların çok verimli ve eğlenceli bir tatil dönemi geçirmesini sağlayan Max Level Kids, yeni eğitim öğretim döneminde de çocukların eğlenirken öğrenmesini sağlayacak birbirinden yaratıcı içerikler hazırlıyor.