Skip to content Skip to footer

Okula dönüş Yale ile daha kolay

Yale okula dönüş döneminin mümkün olduğunca rahat ve güvenli olmasını sağlayacak ürünler sunuyor. Yale Akıllı Güvenlik Ekosistemi ürünleri, her eve sorunsuz bir şekilde uyum sağlayarak ebeveynlerin okula dönüş sürecini kolaylaştırıyor.

Okulun günlük rutinine hızla alışın

Okula dönüş sezonunda herkes günlük rutinlerin daha az stresli geçmesinin yollarını arar. Akıllı bir kilit bu konuda büyük bir kolaylık ve rahatlık sağlıyor.

Linus® Akıllı Kilit, aceleyle evden çıkarken kapının düzgünce kilitlenip kilitlenmediğini kontrol etmeye vakti olmayan meşgul annelerin endişelerini gideriyor. Linus® herhangi bir kapıyı kapandıktan sonra otomatik olarak kilitliyor. Yale Home uygulaması ile kullanıcılar kapılarının kilit durumunu her yerden kontrol edebiliyorlar, kapının ne zaman açılıp kapandığını görüntüleyebiliyorlar.

Ebeveynler Linus® sayesinde dijital anahtar ve kodlar oluşturarak güvendikleri kişilerle, örneğin çocuk bakıcılarıyla paylaşabiliyor. Ayrıca Yale Akıllı Tuş Takımı ile çocuklar ebeveynleri tarafından belirlenen kodu kullanarak eve kolayca girebiliyor.

Okul koşuşturmasını hafifletin

Yale Bahçe ve Garaj Kapısı Akıllı Kilit Modülü hafta içi sabahlarının koşturmacasını hafifletmeye yardımcı oluyor. Yale Home uygulamasını kullanarak akıllı telefonlardan kapılara ve garajlara sorunsuz erişim sağlıyor. Uzaktan kumandaya gerek kalmadan kapı ve garaj kapılarını yaklaşırken veya ayrılırken açıp kapatmaya olanak tanıyor

Çocukların evde her zaman güvende olmasını sağlayın

Yale Akıllı Dolap Kilidi, evdeki veya okuldaki çoğu dolap ve çekmecenin içine kolayca monte edilerek ebeveynlerin evlerini çocuk emniyetine almalarına yardımcı oluyor. Akıllı Dolap Kilidi, tuvalet malzemelerinden kişisel eşyalara hatta belirli yiyeceklere kadar her şeyi ortak veya özel alanlarda saklı tutuyor. Ebeveynler Yale Home uygulaması ile çekmece ve dolap erişim geçmişini kontrol edebiliyor.

Yale Asma Kilit ve bisiklet kilitleri, okul dolaplarındaki eşyaları veya evinizin bahçesindeki bisikletleri korumak için ekstra güvenlik sağlıyor. Yale kilidi ile ebeveynler, çocuklarının eşyalarının her zaman güvende olduğunu bilerek gönül rahatlığıyla hareket edebilirler.

Okula dönüş hazırlıkları yaparken, hayatınızı kolaylaştıracak Yale güvenlik ürünlerine indirimli olarak 4-18 Eylül tarihlerinde Amazon.com.tr’den ulaşabilirsiniz: https://amazon.com.tr/yale

www.yalehome.com/tr