Skip to content Skip to footer

Okula dönüşün en muhteşem hali Toyzz Shop’ta

Yeni eğitim öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala, Toyzz Shop’ta okula dönüş heyecanı başladı. Barbie’den Frozen’a, Spider-Man’den Batman’e çocukların en sevdiği kahramanların yer aldığı okul ürünleriyle birlikte, tüm okul ve beslenme çantalarında net %35 indirim fırsatı, Toyzz Shop mağazalarında çocukları bekliyor!

Kaliteli ve güvenilir oyuncağın adresi Toyzz Shop, yeni eğitim öğretim yılına başlayacak çocukların heyecanına avantajlı kampanyalarıyla ortak oluyor. Birbirinden farklı renk ve modelleriyle her zevke hitap eden okul ve beslenme çantalarından tüm kırtasiye ürünlerine kadar her ihtiyaç, yeni dönemde öğrencileri uygun fiyatlarıyla karşılıyor.

Barbie, Frozen, Batman, Spiderman, Mickey ve Minnie Mouse, Harry Potter, LOL, Paw Patrol, ve Cars lisanslı çocukların en sevdiği çizgi film karakterleri okul yolunda çocuklara eşlik etmek için bekliyor. Birbirinden renkli ve eğlenceli desenlere sahip okul ve beslenme çantalarıyla okula gitmek çocuklar için çok daha eğlenceli.

World Mobil’den 75 TL puan hediye!

Toyzz Shop’un çocukları sevindiren kampanyaları bunlarla da sınırlı kalmıyor. Yapı Kredi World ile 12 Ağustos – 12 Eylül tarihleri arasında Toyzz Shop mağazalarından ve www.toyzzshop.com‘dan tek seferde 400 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, 75 TL değerinde Toyzz Shop puan kazanıyor. Üstelik World Mobil ile 6 taksit fırsatı da devam ediyor.