Skip to content Skip to footer

Oniki E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı 12 Ekim 2023’te Selectum City İstanbul’da

Global, Hibrit, Yapay Zeka Destekli Oniki E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı 12 Ekim 2023 Tarihinde İstanbul’da, Selectum City Ataşehir’de Gerçekleşecek

Oniki, yenilikçi konseptiyle hayata geçirdiği E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı’nın on birinci ayağını 12 Ekim 2023’te Selectum City, İstanbul’da gerçekleştirecek.

iKAS ve Sovos ana sponsorluğunda gerçekleşen etkinlik, ETİD, TACCS, Branding Türkiye, Teknolojik Grup ve ICT Medya tarafından da destekleniyor.

Hibrit konsepte sahip etkinliğe global düzeyde yoğun bir katılım bekleniyor.

Konferansta, İstanbul Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Ahmet Özer, İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyesi/İTO Perakende Ticaret Meslek Komitesi Başkanı, Happy Center CEO’su Yavuz Altun ve ETİD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı / PttAvm CEO’su Hakan Çevikoğlu açılış konuşmalarını yapacak.

basin b4

E-Ticaret ve E-İhracat Ekosistemi Bir Kez Daha Oniki’de Buluşacak

Oniki bu konferansta İstanbul ve çevre illerdeki üreticileri ve markaları, e-ticaret ve e-ihracat alanında bu ürünleri alıp satışını yapacak satıcılar ve ekosisteme çeşitli çözümler sunan hizmet ve servis sağlayıcı firmalarla bir araya getirecek. Böylece katma değeri ve ticari potansiyeli yüksek iş birliklerinin sağlanması hedefleniyor.

basin b5

Hibrit Yapay Zeka Teknolojisi İş İnsanlarını En Doğru Şekilde Eşleştirecek

Oniki tarafından geliştirilen yapay zeka destekli B2B matchmaking yapan hibrit event teknolojisi İstanbul’daki bu konferansta da fiziksel katılımcıların B2B masalarda, online katılımcıları ekranları başında bire bir iş odaklı networking yapmalarını sağlayacak. Oniki, geliştirdiği bu teknolojiyle etkinliğe katılan iş insanlarını kendilerine ve işlerine maksimum fayda sağlayacak en doğru 12 kişiyle buluşturacak.

basin b6

Etkinliğe Özel Konsept Uygulanacak

Oniki yapay zeka teknolojisi haricinde sunduğu konferans + networking + eğlence konseptini yine bu etkinlikte de uygulayacak. Böylece katılımcılar bir yandan süre sınırı olan faydalı bilgiler içeren sunumlar dinlerken diğer yandan yapay zeka destekli B2B eşleşmelerle işlerini büyütme fırsatı yakalayacak. Tüm gün sürecek etkinlikte katılımcılar öğle yemeği ve kahve aralarında da networking yapma fırsatı bulacaklar.

basin b7

Global Düzeyde 800 Kişinin Üzerinde Katılım Bekleniyor

Hibrit konseptte gerçekleşecek olan etkinliğin fiziksel kanadında 500 katılımcı, online tarafta da 400’ün üzerinde katılım gerçekleşmesi bekleniyor. Belli aşamalardan geçirilerek özenle seçilen katılımcılar; etkinlik günü yapılan 12 B2B eşleşme seansıyla birlikte toplamda 10.000’in üzerinde bire bir iş odaklı networking görüşmesi gerçekleştirecekler.

Etkinliğe daha önce yer alan katılımcılar etkinlikten büyük bir verim aldıklarını, daha önce yaşamadıkları bir etkinlik deneyimi yaşadıklarını ve sektörün bu tarz etkinliklere ihtiyaç duyduğunu özellikle belirtti.

basin b8

Önceki etkinliklerin katılımcı görüşlerine şuradan ulaşabilirsiniz:

Katılımcı görüşleri

https://www.youtube.com/@oniki-net/shorts

Oniki’nin düzenlediği konferanslara oniki.net adresi üzerinden başvuru yapılıyor.
Önceki etkinliğin özeti ve Bora Özkent tarafından hazırlanan deneyim videosuna şuradan ulaşabilirsiniz:

Bursa özet;

Deneyim videosu;
https://youtu.be/Ux_ck-Uu4tQ