Skip to content Skip to footer

Onur Market Bursa’da yeni mağazasının kapılarını açtı

Onur Market Bursa Erikli 75.yıl mahallesinde 15 Aralık Cuma günü bölge halkına kapılarını açtı. Perakende sektöründeki deneyimleri ile yatırımlarına devam eden Onur Market, sunduğu rekabetçi kampanyalar, bütçe dostu fiyatlar ve zengin ürün yelpazesiyle alışverişçilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Ferah alışveriş ortamı ve geniş otopark alanları ile Onur Market 75. Yıl mağazası, müşterilerinin alışveriş deneyimini daha keyifli hale getiriyor. Onur Market, aynı zamanda tazelik ve hijyenin de ön planda olduğu bir mağaza konseptiyle müşterilerine hitap etmeyi amaçlıyor.

Açılış, Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Cemal Özen, Onur Market’in Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Özen, İsmail Özen, Onur Özen ve Özen Grup İcra Kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleşti.

Açılışta konuşma yapan Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özen, “Bursa halkının Onur Markete olan güveni ve teveccühü için onur duyduklarını ifade ederken özellikle sebze-meyve kategorisinde sektörde fark yarattıklarını belirtti. Ülke ekonomisi ve istihdamına katkıda bulunmak için yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini dile getirdi.