Skip to content Skip to footer

Onur Market Çerkezköy Tepe Mağazasının kapılarını açtı

Perakende sektöründeki tecrübesiyle büyümeye devam eden Onur Market, bölgedeki beşinci mağazası olan Çerkezköy tepe mağazasının kapılarını 8 Aralık Cuma günü açtı.

Açılışa Çerkezköy Kaymakamı Sn.Nazmi Günlü, Çerkezköy Emniyet Müdürü Sn.Cengiz Vatanel ,Çerkezköy Müftüsü Sn.İdris Çatmakaş, Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Cemal Özen, Özen Grup Yönetim Kurulu Üyesi Sn.Kemal Özen, Özen Grup Yönetim Kurulu Üyesi Sn.Erdal Tüfekçi, Özen Grup Yönetim Kurulu Üyesi Sn.Hakan Özen ve Özen Grup İcra Kurulu üyeleri  katılım sağladılar.

WhatsApp Image 2023 12 08 at 14.23.08 1

Yaptığı kampanyalar, indirimli fiyatları ve zengin ürün çeşitliliğiyle müşterine taze sebze, meyve, unlu mamuller, et ürünleri ve şarküteri reyonu gibi geniş bir ürün yelpazesi sunan Onur Market, bölge halkından büyük ilgi gördü.

Onur Market Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özen ‘’ Bugün sektörüne yön veren ve gelecek için kendini en iyi şekilde hazırlayan Onur Market, hem fiyat politikasıyla hem de tazeliğin önde olduğu ürün tedariği ile bölge halkının yüzünü güldürmeye devam edecek’’ dedi.

Onur Market 13 Aralık’a kadar sürecek sürpriz kampanyaları ve indirimleriyle müşterilerini Çerkezköy Tepe Mağazasına bekliyor.