Skip to content Skip to footer

Onur Market Esenyurt Mehterçeşme’de yeni mağazasını açıyor

Perakende sektörünün öncüsü Onur Market, Esenyurt Mehterçeşme ’de yeni mağazasını müşterileriyle buluşturmak için gün sayıyor.

Onur Market, profesyonel ve deneyimli ekibiyle, müşterilere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. Yeni mağazada da ‘Tarladan Sofraya’ ilkesiyle ilerlediği taze ve sağlıklı ürünlerin bulunduğu bir meyve-sebze bölümü de yer alacak.

Onur Market’in Esenyurt Mehterçeşme’deki yeni mağazası, bölge halkına modern ve ferah bir alışveriş ortamı sunacak. Tüm müşteriler, 1 Mart Cuma günü Onur Market’in yeni mağazasını ziyaret ederek, avantajlı alışveriş fırsatlarından yararlanabilirler.

Açılış haftasına özel indirimler 1-10 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek ve bu özel dönemde müşterilere cazip indirimler ve özel kampanyalar sunularak bütçe dostu bir alışveriş deneyimi yaşatacak.

Onur Market, ülke genelindeki yatırımlarıyla ekonomiye ve istihdama katkı sağlamaya devam ediyor. Sunduğu uygun fiyatlar ve özel kampanyalar ile tüketicilerin alışveriş bütçesine önemli bir fayda sağlayarak, müşteri memnuniyetini ve sadakatini arttırıyor. Bu sayede, Onur Market sadece bir perakende zinciri olmanın ötesine geçerek, toplumun ekonomik refahına destek olmayı ve istihdam yaratmayı amaçlıyor.

 

Onur Market Esenyurt Mehterçeşme'de yeni mağazasını açıyor - Perakende.org