Skip to content Skip to footer

Onur Market Gelibolu’daki ilk mağazasını açtı

Onur Market, 45 yıllık gıda perakendeciliği sektöründeki tecrübesiyle büyümeye devam ediyor. Zincir mağazalar yatırımlarında hız kesmeyen Onur Market, Gelibolu’daki ilk mağazasını açtı.

Onur Market Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özen ‘’ ONUR olarak 27.Yılımız, ÖZEN GRUP olarak da 45. Yılımızdayız. 45 yıl önce atılan ilk adım ve Türkiye’nin en önemli perakende zincirlerinden biri olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Sağladığımız istahdam sayısı her geçen gün artarken ticari kazancımızın büyük bir bölümünü yerli üretime tahsis ederek ülkemizin ve milletimizin geleceğine de katkıda bulunuyoruz. Bugün sektörüne yön veren ve gelecek için kendini en iyi şekilde hazırlayan Onur Market, hem fiyat politikasıyla hem de taze gıda tedariği ile Gelibolu halkının da yüzünü güldürecek’’ dedi.

WhatsApp Image 2023 04 18 at 10.41.50

Özen Grup bünyesinde faaliyet gösteren Onur Market, ‘’Değerini Onur Biliri’ mottosuyla perakendecilikte güvenilir markalar arasında yer almaya devam ediyor. Gıda kategorisinde uygun fiyata kaliteli ürünlerini tüketicilerine ulaştıran Onur Market, Gelibolu’daki ilk mağazasını hizmete sundu.

Onur Market önce üretiyor, sonra satıyor.

Özen Grup bünyesinde Onursal Tarım olarak ‘’Tarladan Mutfağa’’ Tazelikte Onur Sözü’’ güvencesi ile gıda üretimi yapılıyor ve Onur Market raflarında tüketicisiyle buluşturuyor. Yine Özen Grup bünyesinde yer alan MONET et entegre tesislerinde işlenen helal et sertifikalı et ürünlerini mağazalarına ulaştırıyor. Gıda sektöründe kalite güvence konusunda da önde gelen markalar arasında olan Onur Market; müşteri memnuniyetini işin en önemli noktası olduğunun bilincinde, donanımlı, insan ilişkilerinde eğitimli personel kardosu ile hizmet veriyor. Onur Market, uygun fiyatlı, kaliteli ürün çeşitliliği, hijyenik ve güvenli gıda satışı ile müşterilerini memnun etmeyi sağlıyor.

 

Onur Market Gelibolu’daki ilk mağazasını açtı - Perakende.org