Skip to content Skip to footer

Onur Market kavaklı istanbul caddesi mağazası açıldı

Tazelik, Kalite, Lezzet, Fiyat ve Hizmette  “Onur Sözü” veren Onur Market, Kavaklı İstanbul Caddesi Mağazasını Hizmete Soktu

Türkiye’nin en başarılı perakende markası olmak için var gücüyle çalışmalarını sürdüren, attığı her adımda alışverişçilerinin memnuniyetini esas alan Onur Market, bu kapsamda yatırımlarını hız kesmeden devam ettiriyor.

Taze ürün çeşitliliği, cazip kampanyaları ve kaliteli hizmeti müşterilerine sunmayı hedefleyen Onur Market, çevreye ve topluma duyarlı sorumluluk anlayışıyla istikrarlı büyüyerek ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor. Bu doğrultuda faaliyetlerini sürdüren Onur Market, Kavaklı İstanbul Caddesi Mağazası’nı açmanın Onur’unu yaşıyor.

Onur Market, taze ürün odaklı yaklaşımıyla market alışverişinde aranılan her şeyi, en uygun fiyat ve en yüksek kalite anlayışıyla, Kavaklı İstanbul Caddesi Mağazası ile halkın beğenisine sunuyor. Onur Market müşterileri, bol ürün çeşitliliğinin yanı sıra modern yapıya sahip hijyenik bir ortamda alışveriş yapmanın keyfini sürdürüyor.

 

Onur Market, Kavaklı İstanbul Caddesi mağazasıyla müşterilerine alışveriş deneyimini en üst düzeye çıkarma ve bölgedeki tüketicilere kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunma misyonunu sürdürüyor. 17 Mart’a kadar sürecek sürpriz kampanyaları ve indirimleriyle müşterilerini Kavaklı İstanbul Caddesi Mağazasına bekliyor.

Onur Market kavaklı istanbul caddesi mağazası açıldı - Perakende.org