Skip to content Skip to footer

Onur Market yeni mağazasının kapılarını 8 Aralık’ta açıyor

Onur Market, perakende sektöründeki lider konumunu sürdürerek Çerkezköy’ de beşinci mağazasının kapılarını açmaya gün sayıyor. 8 Aralık’ta Kapılarını açacak olan Çerkezköy Tepe mağazası bölgedeki müşterilere kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyor.

Çerkezköy halkının taleplerine karşılık verecek olan Onur Market, müşterilerine temizlik, hijyen ve kalite odaklı ürünleriyle en iyi hizmeti sunma sözünü veriyor. ‘Onur Sözü’ adını verdiği taahhütleri doğrultusunda, yeni mağazasında da bu değerlere vurgu yaparak müşterilerine kaliteli alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor. Çerkezköy’deki bu yeni mağaza, bölge halkının ihtiyaçlarına uygun geniş ürün yelpazesi, üstün hizmet kalitesi ve bütçe dostu fiyatlarıyla dikkat çekecek.

Açılış haftası olan 8 – 13 Aralık tarihleri arasında Onur Market, müşterilerine unutulmaz bir alışveriş deneyimi sunmak için özel etkinlikler ve sürpriz kampanyalar düzenleyerek adından söz ettirmeyi hedefliyor. Mağazanın zengin ürün çeşitliliği, müşteri taleplerine kusursuz bir yanıt verirken, aynı zamanda ekonomiye ve istihdama sağladığı katkı ile ülke genelindeki yatırımlarına önemli bir katkıda bulunuyor. Onur Market, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüketicilere ekonomik alışveriş seçenekleri sunmayı ve alışveriş bütçelerine olumlu bir katkı sağlamayı amaçlıyor. Bu süreçte, değerli müşterilere teşekkür etmek ve açılış coşkusunu paylaşmak adına düzenlenen etkinliklere tüm alışveriş severleri bekliyoruz.