Skip to content Skip to footer

OPET, yeni reklam filminde ‘farkı açıyor’

Yenilikçi bakış açısı, ürün ve hizmetleri ile sektörün müşteri memnuniyeti lideri OPET’in yeni reklam filmi “Farkı Açıyoruz” izleyicilerle buluştu. OPET yeni reklam filminde Türkiye’de kurulan ve büyüyen bir marka olarak Cumhuriyet’in 100. yılı ile birlikte ülkemize kattığı değerleri ve sektörde yarattığı farkı açacağını vurgularken, ‘OPET farkı’nın altında yatan ürün ve hizmetlerdeki yenilikleri anlatıyor.

OPET’in “Farkı Açıyoruz” temalı yeni reklam filmi izleyici ile buluştu. “Opet’se fark eder” stratejisini ileriye taşıyan kampanyada OPET; ürün, hizmet ve sosyal sorumluluk projeleriyle sektöründe yarattığı farkı ortaya koyan yeni çalışmaların müjdesini veriyor. “İlk”lerin, “en”lerin ve “tek”lerin markası olarak bilinen OPET, Cumhuriyet’in 100. yılında bu ülkenin markası olarak yapacağı yeni çalışmaları ile farkı açacağını vurguluyor.

OPET; kaliteli yakıtları, hijyenik ve temiz tuvaletleri, her türlü ihtiyaca cevap veren ‘Ultramarket’leri, mobil uygulamaları ve kişiye özel kampanyalarının yanı sıra müşterilerine sunduğu alternatif hizmetleri ve topluma değer katarak sosyal etki yaratan kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle müşteri memnuniyetinin zirvesindeki yerini koruyor. Yeni reklam filminde akaryakıt sektörünü dönüştüren bu çalışmalara Cumhuriyet’imizin 100. yılına yakışır yeni hizmetler ekleneceği haberi veriliyor.

OPET Genel Müdür Yardımcısı Murat Zengin, “2020 yılında “Opet’se fark eder” diyerek yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz ile sosyal sorumluluk projelerimizin farkının altını çizdiğimiz iletişim çalışmalarıyla bir yola çıkmıştık. Ülkesini çok seven ve bu ülkenin en değerli markalarından biri olarak Cumhuriyet’imizin ilanının 100. yılında ürün ve hizmetlerimiz konusunda çıtayı daha da yükseltmeyi hedefliyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hizmet anlayışımıza entegre ediyor ve toplumumuz yararına geliştirdiğimiz yeni projelerimizle farkımızı daha açmaya devam ediyoruz” diye konuştu.