Skip to content Skip to footer

Organic Shop’un Skin Super Good koleksiyonu Gratislerde

Türkiye’de yalnızca Gratis’te satışa sunulan ve doğal içerikleri ile öne çıkan Organic Shop markasının eğlenceli tasarımları ile dikkat çeken Skin Super Good vücut peeling koleksiyonu, Gratislerde satışa sunuluyor.

Doğal içeriklerden oluşan ürünleri ile dikkat çeken Organic Shop’un Skin Super Good peeling koleksiyonu, Gratislerde satışa sunuluyor. Organic Shop’un Skin Super Good vücut peeling koleksiyonunda deniz kızı güzelliği ve unicorn büyüsünden esinlenerek oluşturulan iki farklı peeling bulunuyor.

Organic Shop Mermaid Tuzlu Vücut Peelingi

Deniz kokusunu çağrıştıran mermaid tuzlu vücut peelingi, cildin arınmasına ve aydınlanmasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki yaban mersini, yeşil matcha ve deniz tuzu ile cildin nemlenmesine de destek olan Organic Shop mermaid tuzlu vücut peelingi, ciltte yumuşak bir his sağlıyor.

Organic Shop Unicorn Magic Şekerli Vücut Peelingi

Unicorn sihrini çağrıştıran unicorn magic şekerli vücut peelingi, cildi nazikçe ölü hücrelerden arındırıyor. İçeriğindeki greyfurt ve mango ile cildin daha yumuşak ve pürüzsüz görünmesine destek olan unicorn magic şekerli vücut peelingi, cildin kurumasını önlerken ışıltılı görünmesini sağlıyor.

Banyoları saran aromatik kokularıyla eğlenceli bakım sunan Organic Shop’un Skin Super Good koleksiyonundaki vücut peeling ürünleri 190 TL’den satışa sunuluyor.