Skip to content Skip to footer

Orka Holding “sessiz lüks” ile 52 ülkeyi büyüledi

Orka Holding, geleneksel Yurt Dışı Bayi Toplantısı nedeniyle 52 ülkeden gelen iş ortaklarını İstanbul’da ağırladı. Aralarında İspanya, Rusya, Dubai, Körfez Ülkeleri ve BDT ülkelerinin de olduğu bayi temsilcilerini 13-24 Temmuz tarihleri arasında ağırlayan moda kuruluşu, Damat Tween ve D’S damat markalarının 2024 İlkbahar/Yaz sezonu koleksiyonunu tanıttı. Gelecek yılın en iddialı parçalarının yer aldığı ve “sessiz lüks” tasarım anlayışını yansıtan koleksiyona bayiler büyük ilgi gösterdi.

Orakçıoğlu: “Sessiz lüks ile daha sofistike ve zarif bir estetik sunduk”          

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, “Damat Tween ve D’S damat markalarımızın sıra dışı estetik anlayışını ve yenilikçi vizyonunu yansıtan koleksiyonumuz için ‘sessiz lüks’ tanımı en doğrusu… Dünya çapındaki satın alım heyetlerini büyüleyen koleksiyonumuzda, marka imajından bir adım daha öteye giderek logo yoğunluğunu azaltıyor, daha sofistike ve zarif bir estetik sunuyoruz. 2024 İlkbahar/Yaz sezonu koleksiyonumuzda, tasarımlarımızın özünü oluşturan keten kumaşın sıcak ve sofistike tonlarla buluşmasına ve yepyeni bir moda anlayışının doğuşuna tanıklık ediyoruz. Bu özgün koleksiyon, genişlemiş paçalar, konforlu ceketler ve özel yıkamalı tişörtler gibi daha rahat formlarla zenginleşiyor” diye konuştu.

DAMT6576

Manolya beyazı, kiremit kırmızı ve royal mavi ile birleşen sıcak kahve ön planda

Damat Tween ve D’S damat koleksiyonun etkileyici renk dalgasında, zarafetiyle dikkat çeken manolya beyazı, kiremit-kırmızılar ve royal mavi tonlarıyla birleşen sıcak kahveler göze çarpıyor.

DAMT6673

Sıcak yaz koleksiyonunun iç gruplarında ketenin ağırlığı hissedilirken, askılı tişörtler ve marin grupları çeşitliliği de artış gösteriyor. Klasik denizci stilini modern ve canlı bir bakış açısıyla yeniden tanımlayan Tween Marin grubu, fuşya detaylarıyla daha da zenginleşiyor. Tween koleksiyonunda ayrıca geniş pileli pantolonlar, astarsız kruvaze ceketler ve el yapımı triko ve güpürler gibi yenilikler fark yaratıyor.

Orka Holding “sessiz lüks” ile 52 ülkeyi büyüledi - Perakende.org