Skip to content Skip to footer

Özsüt lezzetleri şimdi Alanya’da

Özsüt Antalya’daki altıncı mağazasını Alanya’da açtı! 

Türkiye’nin en köklü markalarından Özsüt, Antalya’daki altıncı şubesini Alanya’da açtı.  Yeni şubeleriyle büyümeye devam eden marka, kahvaltıdan akşam yemeğine, sütlü tatlı ve pastalardan çay saatine uzanan geniş menüsüyle, günün her saatinde Alanyalılara eşlik edecek.

1938’den bu yana değişmeyen kalitedeki lezzetleriyle Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Özsüt’ün yeni lezzet durağı Antalya’nın Alanya ilçesi oldu.

Benzersiz lezzetleriyle günün her saatinde lezzet tutkunlarına eşlik eden Özsüt, Alanya Akdeniz AVM içerisinde konumlanan yeni mağazasında hizmet vermeye başladı. Şık dekorlu kapalı alanları ve keyifli bir teras bölümü bulunan Alanya şubesi, 2.0 konseptli menüsünde yer alan tüm lezzetlerini misafirlerinin beğenisine sunuyor. 1938’den bu yana Özsüt’ün alametifarikası olan sütlü tatlılarının yanı sıra, şerbetli tatlılardan birbirinden enfes pastalara, kahvaltı seçeneklerinden yumuşacık pancakelere, tereyağlı su böreğinden dünyaca ünlü Pasta Şefi Karim Bourgi tarifiyle hazırlanan kruvasanlara, tadına doyulmaz ekmekli lezzetlerden ev yapımı makarna ve pizzalara kadar pek çok alternatifle Alanyalılara ve tatilcilere şölen yaşatacak. En taze günlük çiftlik sütü ve en kaliteli malzemelerle hazırlanan Özsüt dondurmaları ise yaz sıcaklarının kurtarıcısı olacak.

Özsüt dondurmasının tam zamanı!

Her daim tazeliğinden ve doğallığından hiçbir şey kaybetmeyen Özsüt dondurmalarıiklimine özel bölgelerden temin ettiği hammaddeleriyle fark yaratıyor. Gerçek lezzet ve damaklarda bıraktığı tat ile dondurma tutkunlarını etkileyen marka, dalından toplanan taze meyveler ve kuruyemişlerle menüsünü renklendiriyor. Meyveli dondurma severlere; limonlu, kavunlu, vişneli ve muzlu; farklı tatlar arayanlar için ise sakızlı, krokanlı, balbademli, karamelli, antep fıstıklı, üzümlü&cevizli ve cookie dondurma gibi çeşitleri bulunan Özsüt, klasik tatlardan vazgeçmeyenler için ise kaymaklı, çikolatalı ve süper vanilyalı seçenekleriyle yaz boyu serinletmeye devam ediyor. Vişne, çilek ve frambuaz sorbeler ise meyvelerin en gerçek ve serinleten hali olarak tadanlara iki kat mutluluk aşılıyor.

Özsüt Alanya Akdeniz AVM Şubesi

Adres: Güller Pınarı Mah. Hacet Cad. No:40c Alanya/Antalya

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel