Skip to content Skip to footer

Özsüt lezzetleri şimdi Kahramanmaraş’ta

Türkiye’nin en köklü markalarından Özsüt, yeni şubeleriyle büyümeye devam ediyor. Özsüt’ün yeni durağı Kahramanmaraş oldu. Kahramanmaraşlılarla ilk kez buluşacak olan Özsüt, kahvaltıdan akşam yemeğine, sütlü tatlı ve pastalardan çay saatine uzanan geniş menüsüyle, günün her saatine eşlik edecek.

1938’den bu yana değişmeyen kalitedeki lezzetleriyle Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Özsüt’ün yeni lezzet durağı Kahramanmaraş oldu. Geçtiğimiz yıl yaşanan ve hepimizi derinden sarsan deprem felaketinin ardından yaralarını sarmaya devam eden Kahramanmaraşlılarla ilk kez buluşmanın mutluluğunu yaşayan Özsüt, açık ve kapalı alanlara sahip şubesinde misafirlerini ağırlamaya başladı.

Benzersiz lezzetleriyle günün her saatinde lezzet tutkunlarına eşlik eden Özsüt, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı üzerinde yer alan Kahramanmaraş mağazasında menüsünde yer alan tüm lezzetlerini misafirlerin beğenisine sunuyor. Özsüt’ün alametifarikası sütlü tatlıların yanı sıra, şerbetli tatlılardan birbirinden enfes pastalara, kahvaltı seçeneklerinden yumuşacık pancakelere, cheddarlı peynirli su böreğinden dünyaca ünlü Pasta Şefi Karim Bourgi tarifiyle hazırlanan kruvasanlara, tadına doyulmaz ekmekli lezzetlerden ev yapımı makarna ve pizzalara kadar pek çok alternatif yer alıyor.

Yaz ve kış olmak üzere yılda iki kez değişen menüsüne yepyeni tarifler de ekleyen Özsüt, her zaman olduğu gibi damaklarda iz bırakıyor. Pastaların lezzetleri kadar tasarımları ve formlarıyla da ön plana çıktığı Kış Menüsü’nde mevsime özel dokunuşlar yapan Özsüt, yepyeni lezzetlerle dolu mağazalarına bekliyor.

Özsüt Kahramanmaraş Şubesi

Adres: Yamaç tepe Mah. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı no:35/ B Onikişubat KAHRAMANMARAŞ

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel