Skip to content Skip to footer

Özsüt’ten gerçek meyve lezzetiyle bardak pastalar

Gelenekseli yenilikçi bakış açısıyla yeniden yorumlayan birbirinden özgün ürünleriyle bu yıl 85’nci yılını kutlayan Özsüt, gerçek meyvelerden hazırladığı bardak pastalarıyla baharı karşılıyor. Hafif lezzeti ve pratik formuyla her daim tercih edilen bardak pastalar ile bahar enerjiniz ikiye katlanacak!

İlk günden bugüne, değişmeyen lezzetleriyle tam 85 yıldır misafirlerini ağırlayan Özsüt, mevsim ne olursa olsun her daim tercih edilen bardak pastalarıyla bahara merhaba diyor. Günlük çiftlik sütü, dalından koparılmış taze meyveler ve gerçek çikolatayla hazırlanan Özsüt’ün birbirinden lezzetli bardak pastaları, tüm ürünlerinde olduğu gibi hiçbir koruyucu katkı maddesi kullanılmadan sunuluyor.

Yaş ve kış olmak üzere mevsime özgü meyvelerle bardak pastalarını yenileyen Özsüt, müdavimleri tarafından çok sevilen lezzetinde tazeliği ve doğallığın ön planda tutuyor. Yaz aylarında misafirlerin vazgeçemedikleri Çilekli ve Meyveli Magnolia çeşitlerini, kışın Kestaneli ve Ananas Bademli gibi bardak pastalarla zenginleştiren Özsüt’ün, Muzlu, Çilekli, Meyveli, Frambuazlı, Çikolatalı, Yer Fıstıklı Çikolatalı ve Krokanlı çeşitleri bulunuyor. Ayrıca Tiramisu ve Sakızlı Markiz gibi alternatif bardak pasta lezzetleri de sunan Özsüt’te bir bardak asla yetmez.