Skip to content Skip to footer

Palladium AVM, “Yaz’a Merhaba” festivali düzenliyor

Ataşehir bölgesinin cazibe merkezi Palladium Ataşehir AVM, 10-11 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan büyüleyici ‘Yaz’a Merhaba’ festivaline bütün ziyaretçilerini davet ediyor. Açık alanda ve ücretsiz olarak yapılacak festivalde, Nihat Sırdar ve Birsen Tezer sahne alacak. Unutulmayacak anlar ve birbirinden farklı aktivitelerle eğlenceli zaman geçirecek olan ziyaretçiler, bu eşsiz festivalle yaz aylarının sıcaklığını ve enerjisini hissedecek.

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte ziyaretçilerine keyifli bir atmosferde vakit geçirme ve harika anılar biriktirme fırsatı sunan Palladium AMV, 10-11 Haziran tarihlerinde ‘Yaz’a Merhaba’ festivaline ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Festival boyunca konserler, çeşitli çocuk etkinlikleri ve birbirinden farklı lezzetlerin satışı gerçekleşecek ve Food Truck’lar da lezzetli seçenekler sunulacak.

Geniş mağaza yelpazesiyle her zevke ve ihtiyaca hitap eden Palladium AVM, ‘Yaz’a Merhaba’ demeye hazırlanıyor. Festival süresince çocuklara ve yetişkinlere yönelik müzik yayınları ile neşeli anlara sahne olacak Palladium AVM, 10-11 Haziran’da 15:00-18:30 saatleri arasında çocuklara özel etkinlikler de düzenleyecek. Çocuklar, tahta bacak, yüz boyama, sosis balon etkinlikleri ve jonglör gösterileri gibi etkinliklerle keyifli zaman geçirecek.

MÜZİK ŞÖLENİ YAŞANACAK

Öte yandan ziyaretçiler 10 Haziran Cumartesi günü, 21:00-22:30 saatleri arasında Nihat Sırdar’ın 90’lar kafası DJ performansı ile unutulmaz bir müzik yolculuğuna çıkacak. 11 Haziran Pazar günü ise saat 21:00 ile 22:30 arasında Birsen Tezer’in muhteşem yorumuyla seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla muhteşem bir müzik şöleni yaşayacaklar.

 

Palladium AVM, “Yaz’a Merhaba” festivali düzenliyor - Perakende.org