Skip to content Skip to footer

Palladium Yılbaşı Festivali’nde, sürprizler ve sınırsız eğlence sizi bekliyor

Palladium AVM, 2024 yılını coşkuyla karşılamaya hazırlanıyor. 16-24 Aralık arasında düzenlenecek olan Palladium Yılbaşı Festivali, ziyaretçilerini yeni yılın büyülü atmosferini yaşatacak. Emir Ersoy’un konseriyle başlayacak Palladium Yılbaşı Festivali, Christmas Market ile renklenecek. Atlı karınca ve buz pateni pisti ile alışveriş deneyimini eğlenceli ve daha heyecanlı bir hale getiren ziyaretçiler, yeni yıl coşkusunu doyasıya hissedecekler.

ECE Türkiye Proje Yönetim A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Ataşehir bölgesinin cazibe merkezi Palladium Ataşehir AVM, ziyaretçilerine unutulmaz bir yeni yıl coşkusu hissettirmek için 16-24 Aralık tarihleri arasında Palladium Yılbaşı Festivali düzenliyor. Ziyaretçiler alışverişlerini yaparken bir yandan da festival kapsamında kurulacak olan Christmas Market’te leziz atıştırmalıkların tadına bakabilecekler.

Palladium AVM, yeni yıl coşkunu benzersiz bir atmosfere dönüştürmeye hazırlanıyor. Palladium Yılbaşı Festivali, 16 Aralık 17:00-18:30 saatleri arasında Küre Dış alanda gerçekleşecek olan unutulmaz bir açılış konseri ile başlayacak. Emir Ersoy’un sahne alacağı ve sevilen şarkıları seslendireceği konserde ziyaretçiler kendilerini bir müzik şöleninin içinde bulacak. Palladium AVM Küre Dış Alanda kurulacak Christmas Market’te ise ahşap evlerde birbirinden farklı ürünlerin satışları yapılacak ve ziyaretçiler alışverişlerini lezzetli atıştırmalıklarla tatlandıracak. Palladium AVM, minik ziyaretçilerini de unutmadı. Parıldayan ışıklarla süslenmiş atlı karınca, çocuklara eğlenceli bir ortam sunacak. Büyülü bir atmosferin kapılarını aralayan atlı karıncada çocuklar, gülümseyerek yeni yılın coşkusunu hissedecek. Ayrıca Festival boyunca her hafta sonu, Küre İç Alanı’nda düzenlenecek eğlenceli çocuk atölyeleri, minik ziyaretçilerin hayal güçlerini geliştirmelerine ve yeteneklerini keşfetmelerine olanak tanıyacak.

Küre Alanı Bahçe kısmında 15 Aralık-14 Ocak tarihleri arasında ise kış mevsiminin en eğlenceli etkinleri arasında olan buz pateni pisti kurulacak. Yılbaşı ruhunu yansıtan buz pistinde ziyaretçiler unutulmaz bir deneyim yaşayacak. Soğuk kış günlerini sıcak bir atmosferde geçirmek isteyenler için, buz pateni pisti dopdolu bir kış keyfi sunacak.