Skip to content Skip to footer

PARFOIS artık Nişantaşı’nda

  1. mağazasını City’s Nişantaşı’nda açan PARFOIS Türkiye’de büyümesine hızla devam ediyor

Dünyaca ünlü kadın moda aksesuarları markası PARFOIS, City’s Nişantaşı’nda açtığı dördüncü mağazası ile moda severlerle buluşmaya devam ediyor

Portekiz asıllı aksesuar markası PARFOIS, Türkiye’deki büyümesine hız kesmeden devam ediyor. Özgün tasarımları ve ürün çeşitliliği ile her tarza ve zevke hitap eden marka, Mall Of İstanbul, Forum İstanbul ve Emaar Square Mall’da açtığı mağazalarından sonra City’s Nişantaşı’nda dördüncü mağazası ile moda severlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Çanta, cüzdan, takı, giyim, ayakkabı, saat, gözlük ve çeşitli aksesuarlar dahil olmak üzere farklı kategorilerden ürünlerin yer aldığı PARFOIS mağazasında, Ilkbahar-Yaz 2023 koleksiyonu dahil olmak üzere markanın tüm yenilikleri sunuluyor. Koleksiyonda, rahat ve gündelik kullanımdan özel etkinliklere kadar yaşamın her alanında kullanabileceğiniz son moda trendleri yansıtan ürünler yer alıyor.

Beyaz renklerin hakim olduğu modern dokusu ile dikkat çeken mağaza iç mekan bitkileri ile de hem sürdürülebilirliğe dikkat çekiyor hem de ziyaretçilerine rahat ve huzurlu bir alışveriş imkanı sunuyor.