Skip to content Skip to footer

Paşabahçe mağazaları deniz havasını sofralarınıza taşıyor

Ev ve yaşama dair binlerce fikir ve öneri sunan Paşabahçe Mağazaları, yazın vazgeçilmezi deniz havasını birbirinden şık ve güzel ürün serileriyle sofralara taşıyor.

Paşabahçe Mağazaları, yazın enerjisini sofralarına taşımak isteyenleri sunum önerileriyle buluşturuyor. Mavinin tonlarını içeren bardaklardan tabaklara, buzluklardan servis kaselerine kadar birbirinden farklı ve stil sahibi sofralarda yazın esintisini yaşatmaya davet ediyor.

Mavi ve beyazın uyumu

Minimal desenleri ile mavi ve beyaz uyumunu sergileyen Whale sofra serisi, deniz havasını yaz sofralarınıza taşıyor. “Whale’’ ürün ailesi bardaklardan kaselere, çay fincanlarından tabaklara kadar yazın en güzel renkleri ile tam yaz havasını yansıtıyor.

Sofralarda eğlenceli sunumlar

Electrum serisinden Seramik Balık Kâseler sofraların enerjisini bambaşka bir boyuta taşıyor. 3 farklı ebatı ile farklı ihtiyaçlarınıza cevap verecek Electrum Seramik Balık kaseler sunumlara eğlence katıyor.

El yapımı buzluklar

El imalatı ve üzerine işlenmiş turkuaz renkli balık mührüyle zevkli bir tasarıma sahip olan bu şık buzluk serinleten içecekler için sofralarda yerini almayı bekliyor.

Yazın enerjisi ve deniz havasını sofralarıyla evlerine taşımak isteyenler Paşabahçe Mağazaları’na uğrayabilir ya da www.pasabahcemagazalari.com’u ziyaret edebilir.

Paşabahçe mağazaları deniz havasını sofralarınıza taşıyor - Perakende.org