Skip to content Skip to footer

Paşabahçe Mağazaları’ndan her babanın seveceği hediyeler

Babalar Günü için “Değerini Bilmek En Güzel Hediye”

Paşabahçe Mağazaları, Babalar Günü için her babanın hoşuna gidecek özel hediye seçenekleri sunuyor. “Değerini Bilmek En Güzel Hediye” sloganıyla yola çıkan Paşabahçe Mağazaları, babanıza olan sevgi ve saygınızı en iyi şekilde ifade etmenize olanak tanıyor.

Paşabahçe Mağazaları, bu sene de Babalar Günü için her babanın seveceği özel hediye seçenekleri sunuyor. “Değerini Bilmek En Güzel Hediye” sloganından yola çıkan Paşabahçe Mağazaları, babanıza duyduğunuz sevgi ve saygıyı en güzel şekilde ifade edecek hediyeler için sizi bekliyor.

Hobilerine vakit ayırmayı seven babalar için özel olarak seçilmiş ürünlerden Galata Baskılı Smoke Şişe, 24 ayar altın, platin ve eskitme boyalar kullanılarak dekorlanan Zeyrek Cam Tavla, Lügat 365 serisinden Baba Porselen Çay Fincanı ve Baba Kupa babalarınızın keyifli anlarında her zaman yanında.

Dünya ve Keşif temalı hediyeler

Dünyayı keşfetmek ve babasını mutlu etmek isteyenler için Dünya obje ve Dünya Kandil ile ünlü Türk denizci ve kartograf Piri Reis’ten esinlenerek hazırlanan Piri Reis ürünleri babanıza verilebilecek hediye seçeneklerinden bazıları.

Yaşam alanlarında tasarıma önem veren babalara

Estetiğe ve tasarıma önem veren babalar için özenle seçilmiş dekoratif ürünler babanızın yaşam alanına yeni bir soluk getiriyor. Anadolu’da Neolitik Dönem’den itibaren çeşitli malzemelerden üretilen ve asıldığı mekanı koruduğu ve o mekana güven verdiği düşünülen masklar, Paşabahçe Mağazaları’nın Mask serisinde hayat buldu. Özgün bir hediye olarak öne çıkan ve birbirinden farklı seçenekleri ile dikkat çeken dekoratif cam “Mask” ürünleri yaşam alanlarına tarz ve şıklık katıyor. 16. yüzyıldan günümüze sürekli zamanı ölçmek için değil, belirli bir sürenin başlangıcını ve bitişini göstermek için kullanılan kum saatlerinden ilhamla tasarlanan, rölyef desenlerin tümü el işçiliği ile 24 ayar altın kullanılarak dekorlanan kum saati ve farklı tasarımlara sahip kağıt ağırlıkları yaşam alanlarını daha da güzelleştiriyor.

Babanızın favorisi olmaya aday maskülen kokular

Paşabahçe Mağazaları’nın kolonya koleksiyonunda yer alan Kolonya Derin, Kolonya Deniz ve Kolonya Süet babanıza kendini özel hissettirecek.

Babasına birbirinden farklı ve özgün hediyeler vermek isteyenler Paşabahçe Mağazaları’na uğrayabilir ya da online mağaza www.pasabahcemagazalari.com adresinden ürünleri inceleyip alışverişlerini kolayca yapabilir.