Skip to content Skip to footer

Paşabahçe Mağazaları’ndan Sevgililer Günü’ne özel en anlamlı hediyeler

Paşabahçe Mağazaları zengin ürün çeşidi ve birbirinden farklı koleksiyonlarıyla Sevgililer Günü’nde, sevgilisine veya sevdiklerine hediye almak isteyenleri mağazalarına bekliyor. Bu özel güne sevdiklerine hediye alarak anlam katmak isteyenlere yüzlerce ürün seçeneği sunan Paşabahçe Mağazaları, her tarza uygun alternatifleri ile seçim yapmanızı kolaylaştırıyor.

Sevgililer Günü’nü hediye ile daha da özel kılmak isteyenler bu yıl yine Paşabahçe Mağazaları’nı tercih ediyor. Sevgilisi veya sevdikleri için özel bir hediye arayışında olanlara birbirinden çeşitli ürün ve koleksiyonlarıyla anlamlı hediye önerileri sunan Paşabahçe Mağazaları, en romantik hediye seçimleri için herkesi mağazalarına bekliyor.

Sevdiklerinize özel çiçekler için

Sevgililer Günü’nde, bir çiçek ile sevgisini göstermek isteyenler için birbirinden farklı tasarımlara sahip vazolar vazgeçilmez alternatifler arasında bulunuyor. Sevdiklerinize alacağınız mis kokulu birbirinden güzel mevsim çiçeklerini “Japon Çiçeği Amber Vazo” ve farklı boyut seçeneklerine sahip, gül kurusu rengi camdan üretilen el yapımı “Ripples Vazo”ya koyarak Sevgililer Günü’nü özel kılabilirsiniz.

Özgün tasarımlar ile sevgilinizi özel hissettirin

Hem ev hem de ofis hediyesi için ilk tercih edilecekler arasında yerini alan ve özgün tasarımıyla dikkat çeken ‘Dünya’ temalı ürünlerden “Dünya Puro Küllüğü” ve göz alıcı cam tasarımı ile fark yaratan “Cam Xox” ön plana çıkan hediye seçeneklerinden.

Bazı kelimeler çok güzel!​

“Lügat 365 Aşk Kupa” sevdiklerinizle yapacağınız keyifli sohbetlerin vazgeçilmezi olmaya aday. “Bazı kelimeler çok daha güzel” mottosuyla hazırlanan ve 7’den 70’e herkesin yoğun ilgisini çeken ürün gruplarından biri olan Lugat365 serisinde yer alan “Lügat Aşk Cam ve Porselen Kupa” ise küçük hediyelerle büyük mutluluklar vermek isteyen aşıkların tercihi oluyor.

Sevdikleriniz her an sizinle

Sevdiklerini ve sevgi dolu tüm anlarını her an yanı başında hissetmek isteyenler için altın ve gümüş renk alternatifleri ile “Eylül Resim Çerçevesi”, kendine özgü motiflere sahip “Hatai Resim Çerçevesi”, geometrik desenleri ile “Mavi Çinili Çerçeve” ve onlarca farklı çerçeve modeli Sevgililer Günü hediye alternatifleri arasında.

Sevgilisine ya da sevdiklerine birbirinden farklı ve özgün hediyeler vermek isteyenler Paşabahçe Mağazaları’na uğrayabilir ya da online mağaza www.pasabahcemagazalari.com adresinden ürünleri inceleyip alışverişlerini kolayca yapabilir.

 

 

Paşabahçe Mağazaları’ndan Sevgililer Günü’ne özel en anlamlı hediyeler - Perakende.org