Skip to content Skip to footer

Patiswiss dünyanın en büyük gıda fuarı “Anuga 2023”e çıkarma yapıyor

Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenecek ANUGA 2023 Gıda Fuarı, gıda işleme ve paketleme makineleri endüstrisinde faaliyet gösteren firmaları ve 170 bin den fazla ticari ziyaretçiyi bir araya getirmesi bekleniyor. Patiswiss CEO’su Elif Aslı Yıldız “Patislove olarak 7-11 Ekim tarihleri arasında dünyanın en büyük gıda ve içecek fuarı ANUGA 2023 Uluslararası Gıda Fuarı’ndayız!” açıklamasıyla fuara katılacaklarını duyurdu.

“POTİSLOVE MARKAMIZIN İNOVASYON GÜCÜNÜ İSPATLAYACAĞIZ”

7-11 Ekim 2023 tarihleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde başlayacak olan fuara dünyanın her yerinden gıda sektörü temsilcileri katılım sağlayacak. Organizasyon ilk kuruluş yılından beri çok sayıda ticari ziyaretçi ve katılımcıyı, nitelikli gıda fuarının bir parçası olmaya davet ediyor. İki yılda bir düzenlenen fuar, dünyanın en büyük 5. fuar merkezine sahip Köln Messe tarafından organize ediliyor. Patiswiss CEO’su Elif Aslı Yıldız “118 ülkeden 7.800 katılımcısı olan, 103 yıldır yapılan ANUGA’nın bu sene 37’ncisi düzenlenecek Almanya’nın Köln şehrinde 2’inci kez ev sahipliğimizde gerçekleşecek bu büyük organizasyonda; Patislove markamızın inovasyon gücünü, ürün çeşitliliğini ve en önemlisi kadının iş hayatındaki gücünü ispatlayacağız” açıklamasında bulundu.

“POTİSLOVE FARKLI ÜRÜNLERLE SİZİ ÇOK ŞAŞIRTACAK”

Anuga Gıda Fuarı, sınırlar ötesi anlaşmalar, yeni pazarlar, en gelişmiş yöntemler ve potansiyel müşteriler için dünyanın en önemli ve en büyük gıda fuarı olarak görülmekte. İnovasyon konusunda oldukça başarılı olan Patiswiss birbirinden farklı ürünleriyle fuarda yerini alacak. CEO Elif Aslı Yıldız “PatisLOVE: Üretmeye olan aşkımızdan doğan yeni ve en güçlü yanımız. Farklı ürünleri ile sizi çok şaşırtacak. Birbirinden benzersiz ürünlerimizi tüm dünyaya tanıtacağımız standımızı ziyaret etmeyi unutmayın” dedi.