Skip to content Skip to footer

PAULMARK, NTS Danışmanlık projesi Safirmall AVM’de açıldı

Kiralama ve yönetimi NTS Danışmanlık, yatırımı Aytimur Saat Optik İnş.Nak.San. ve Tic. Ltd.Şti tarafından gerçekleştirilen Safirmall AVM’ da Türkiye’de ve yurt dışında birçok mağazası bulunan PAULMARK’ın yeni mağazası açıldı.

NTS Danışmanlık safirmall paulmark 02Modern tekstil anlayışı ile kurulduğu günden itibaren hızlı bir büyüme grafiği çizen, kadın, erkek, çocuk ve spor giyimindeki koleksiyonlarındaki geniş ürün yelpazesi ile her yaşa hitap eden PAULMARK, Türkiye’nin birçok yerinde hizmet vermektedir.

NTS Danışmanlık safirmall paulmark 03PAULMARK, ilk olarak 1991 yılında Ankara’da açılan mağazası ile tekstil sektörüne giriş yapmıştır. Mağazalarında satılan ürünlerin tamamını “üreticiden tüketiciye” anlayışı ile sunan PAULMARK Mağazaları, tasarımlarında zarif ve evrensel bir tutum benimsemiş ve yurtdışında bulunan şubeleri ile de Türk tekstilinin yaygınlaşmasına imkan sağlamıştır.

NTS Danışmanlık safirmall paulmark 04LCWaikiki, Migros, Gratis, Jiber  gibi ulusal markaların yer aldığı  Safirmall Alışveriş Merkezi PAULMARK markasını da bünyesine katarak  bölgenin ihtiyaçlarını karşılarken bulunduğu lokasyon ve oluşturulan marka karması ile yerli ziyaretçi ilgisinin yanı sıra yabancı ziyaretçi gruplarının da yoğun ilgisini görmektedir.

NTS Danışmanlık safirmall paulmark 05Nusaybin, Suriye sınır kapısı ve çevre ildeki Habur sınır kapısı ile uluslararası ticaret ilişkileri sayesinde tüm bölgenin parlayan ticaret yeridir. Ayrıca ilçede inşaatı bitmiş durumda olan Suriye transit geçiş hudut kapısı bu ticareti bir üst seviyeye çıkartacaktır.  Safirmall bölgenin alışveriş alışkanlıklarını değiştirmek, geliştirmek ve bunun yanı sıra bölge halkının sosyal hayatlarına farklı alternatifler sunarak yaşam kalitesini artırmak için projelendirilmiş bir yatırımdır.

NTS Danışmanlık safirmall paulmark 06SAFİRMALL AVM
Şehre ve bölgeye yenilik katan, modadan alışverişe, alışverişten eğlenceye, eğlenceden lezzete kadar tüm ihtiyaçları sunabilen, ziyaretçilerinin istedikleri her an güvenle alışveriş yapıp, son moda ürünleri yakından takip edebilecekleri, yemek yiyip hoş vakit geçirebilecekleri yeni sosyal alanları.