Skip to content Skip to footer

Pazaryerleri: Son Gelişmeler ve Öne Geçmek İçin Stratejiler

Soysal tarafından “Dijital Dünya – Yeni Müşteri, Yeni Perakende, Yeni Dönem” ana temasıyla 31 Mayıs – 1 Haziran tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan “Perakende Günleri”, 22. yılında da sektörün ve dijital ticaretin geleceğine yön veren çok sayıda yerli ve yabancı konuşmacıyı 9.500’ü aşkın üst düzey yönetici ile bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Perakende Günleri 2023’de ChannelEngine Satış ve İş Ortaklıklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Niels Floors pazaryerleri ile ilgili son gelişmeleri paylaşacağı bir oturum yapacak.

Dünyanın lider pazaryeri entegratörü ChannelEngine, perakendecileri ve markaları küresel pazarlara ve e-ticaret platformlarına bağlayarak küresel e-ticareti birbirine bağlıyor. Bu oturumda Niels Floors’dan pazaryerlerindeki son gelişmeleri, müşterilerle ilişkileri stratejilerini, işimiz büyütmenin ve rakiplerden öne geçmenin yollarını dinleyeceğiz.

Teknoloji alanındaki 15 yılı aşan deneyimi ile ChannelEngine Satış ve İş Ortaklıklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Floors, markalara ve perakendecilere, satışları optimize ederek, zamanı azaltarak, karı ve erişimi arttırarak uluslararası pazaryerlerine ve satış kanallarına bağlanmaları için yol gösteriyor.