Skip to content Skip to footer

Penti, şimdiye kadar ki en büyük mağazasını İstiklal Caddesi’nde açtı

 Lider ve uzman iç giyim markası Penti, ikinci flagship mağazasını marka kimliğini yansıtan özel mimarisi ile İstanbul’un kalbi Taksim İstiklal Caddesi’nde açtı.

Penti’nin İstiklal Caddesi’nde açtığı ve markanın ikinci flagship mağazası olma özelliğini taşıyan mağaza, markanın şimdiye kadar ki en büyük mağazası olma özelliğiyle İstanbullularla buluşuyor.

4 katlı olan ve 689 metrekare alanıyla geniş ürün yelpazesini yepyeni bir alışveriş deneyimiyle sunan Penti İstiklal Caddesi mağazası, Türkiye’deki 405. ve dünyadaki 600. Penti mağazası olma özelliği de taşıyor.

Conrotto Progetti’nin hazırladığı mimari konseptiyle hazırlanan ve tamamen marka kimliğini yansıtan mağaza; sürdürülebilirlik prensibini her alanda hayata geçirirken, enerji verimliliğini odağına alarak elektrik tasarrufu sağlayan sistemleriyle karbon ayak izini azaltmayı hedefliyor.

Privée by Penti olmak üzere her koleksiyonu için özel bölümlerin bulunduğu Penti Taksim mağazası, sakin ve yalın mimarisi, en çok çalışan sayısına sahip olması, her zaman olduğu gibi müşteri memnuniyetini odağına alması ve mağaza içi tüm aydınlatma, ısıtma, müzik gibi detayların dışardan kumanda edilen sistemiyle alışveriş deneyimini bir üst noktaya taşıyor.

Penti İstiklal Caddesi Flagship Mağazası: İstiklal Cad. Kuloğlu Sok. Dış Kapı No: 149