Skip to content Skip to footer

PeP, Dell Technologies iş birliğiyle alt yapısını yeniledi

PeP, Dell Technologies İş Birliğiyle Altyapısını Yenileyerek Müşterilerine Daha İyi Hizmet Sunacak…

Finansal teknoloji şirketi PeP, sektördeki dinamik değişimlere ayak uydurarak daha ileri düzeyde hizmet sunma hedefi doğrultusunda, dünyanın önde gelen teknoloji şirketi Dell Technologies ile altyapı yenileme çalışmasına imza attı. İş birliği kapsamında PeP’in mevcut altyapısı, Dell Technologies’in uzmanlığı ve yenilikçi ürünleriyle yenilendi.

Sistem ve donanımlarını yenileyerek daha verimli ve ölçeklenebilir bir yapıya kavuşan PeP, müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet sunarken Dell, Fintech alanındaki varlığını güçlendirdi.

PeP Genel Müdürü Mehmet Sadioğlu, iş birliğinin finans sektöründeki dijitalleşme trendlerine hızlı bir yanıt olduğunu belirtti. Sadioğlu “Sektörümüz, sürekli değişen dijital dinamiklere ayak uydurmak zorunda. Bu nedenle PeP olarak, müşterilerimize en iyi finansal deneyimi sunmak için teknolojik yeniliklere yatırım yapmaya devam ediyoruz. Dell’in teknolojik çözümleriyle bir araya gelerek müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

Dell Türkiye ve eCIS Ülke Müdürü Işıl Hasdemir, girişimin Dell’in teknoloji odaklı çözümlerini daha geniş bir kitleye sunma fırsatı yarattığını, bu iş birliğinin müşterilere daha iyi hizmet sunma taahhüdünü güçlendirmek için önemli bir adım olduğunu vurguladı. Hasdemir “Dell olarak, iş ortaklarımızla birlikte Fintech alanında müşterilerimize sıra dışı çözümler sunmak için çalışıyoruz. PeP gibi bir öncü şirketle iş birliği yapmak, müşterilerimize daha da fazla değer katmak için büyük bir fırsat sunuyor. Birlikte finans sektöründe dijital dönüşümün ön saflarında yer alacağız” şeklinde konuştu.

PeP’in etkileyici finansal yetenekleri ile Dell’in üst düzey donanım ve yazılım çözümlerini bir araya getiren çalışma, müşterilere daha hızlı ve güvenli hizmet sunmayı hedefliyor.

Daha fazla bilgi için: www.peple.com.tr

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel