Skip to content Skip to footer

Perakende Günleri: Arzu Kaprol, Selçuk Güzenge ve Şebnem Berkol Yüceer – Lüksün ve İnovasyonun Perakendeye Etkisi

Soysal tarafından “THE NEXT PHASE: In Retail, E-Commerce, Digitalisation” ana temasıyla 29 – 30 Mayıs tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan “Perakende Günleri”, 23. yılında da sektörün ve dijital ticaretin geleceğine yön veren çok sayıda yerli ve yabancı konuşmacıyı 10.000’i aşkın üst düzey yönetici ile bir araya getirecek.

“LÜKSÜN VE İNOVASYONUN PERAKENDEYE ETKİSİ”

Perakende sektörünün çok önemli bileşenlerinden biri olan lüks perakendesi, sadece ülke ekonomilerine ve turizme katkıda bulunmuyor. Aynı zamanda zincirleme olarak perakendenin tüm alanlarını etkiliyor, sektörel dönüşüme katkıda bulunuyor.

Perakendenin bir diğer önemli konusu inovasyon. Sadece lüks perakendesinde değil perakendenin tüm kategorilerinde artık inovasyon olmazsa taşlar yerine oturmuyor. İnovasyonu şirket kültürü haline getirmiş olan kuruluşlar her zaman birkaç adım önde oluyorlar.

Bu oturumda sektörün 3 değerli ismi Arzu Kaprol, Selçuk Güzenge ve Şebnem Berkol Yüceer, lüksün ve inovasyonun perakendeye etkileri konusunda verimli bir söyleşi yapacaklar.

Sektörümüz için ufuk açıcı bir oturum.

Perakende Günleri: Arzu Kaprol, Selçuk Güzenge ve Şebnem Berkol Yüceer – Lüksün ve İnovasyonun Perakendeye Etkisi - Perakende.org