Skip to content Skip to footer

Perakende.org yenilikçi tasarımı, içeriği ile birlikte, teknolojik ve teknik alt yapısını güçlendirdi

Ekonomi Yayınları’nın 28 yıllık deneyimiyle hizmet veren, perakendenin haber merkezi ve Türkiye’nin ilk online perakende haber portalı olan  Perakende.orgyenilenen yüzü ile bugün yayına girdi.

Sektörün öncüsü Perakende.org sektöre değer katmaya devam ediyor !  

Kurulduğu günden bugüne perakende sektörünün nabzını tutan Perakedende.org, sürekli artan okuyucu profili ile üyelerine ayrıcalıklı hizmet sunarak ve gelişen teknolojik alt yapısıyla birlikte oluşturacağı yeni içeriklerle sektöre değer katmaya devam edecek.

Perakende sektörünün en güncel gelişmeleri Perakende.org’da

Perakende sektörü ile ilgili güncel tüm gelişmeleri takip etmek için https://perakende.org/ebulten-uyelik/ linkinden “Ebülten üyelik”  formunu doldurabilirsiniz.

Markanızın pazarlama iletişimini güçlendirmenin, hedef kitlenize ulaşmanın en kolay yolu

Perakende.org, sponsor olduğu etkinliklere katkı sağlarken, kendi pazarlamasını da son derece önemsemektedir.   Yıl içinde sektörün önemli fuar ve organizasyonlarına katılım sağlayan Perakende.org, 2023 Etkinlik Takvimini 13 Şubat da sosyal medya hesaplarından duyuracak.

Markanızın haberlerini, advertorial çalışmalarını Perakende.org anasayfa da ve günlük ebülten de yayınlanması için  kurumsal üye olup;  pazarlama iletişiminizi güçlendirebilir, hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.  “Kurumsal üye” olmak için https://perakende.org/kurumsal-uyelik/  linkinden kurumsal üyelik formunu doldurabilirsiniz.