Skip to content Skip to footer

Perakende sektörünün güçlü ismi Onur Market yeni mağazasını Bursa Erikli’de açıyor

Bursa’nın perakende sektöründeki lideri Onur Market, şehre getirdiği taze bakış açısıyla önemli bir adım atıyor. 15 Aralık’ta Erikli 75. Yıl mahallesinde yeni mağazasını açacak olan Onur Market, bu yeni noktada da müşterilerine kaliteli alışveriş deneyimleri sunmayı hedefliyor.

Onur Market, sadece kaliteli ürünleri müşterilerine sunmakla kalmayıp aynı zaman da ‘Tarladan Sofraya’ prensibi doğrultusunda şehre yenilik ve tazelik katmak için yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Mağazanın açılış haftası, 15-20 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek ve bu özel dönemde müşterilere cazip indirimler ve özel kampanyalar sunularak bütçe dostu bir alışveriş deneyimi yaşatılacak.

Onur Market, sadece müşteri memnuniyetini değil, aynı zamanda yerel ekonomiye ve istihdama da katkıda bulunma amacını taşıyor. Onur Market, bölgesel yatırımlarıyla ekonomik kalkınmaya destek verirken, aynı zamanda geniş ürün yelpazesiyle müşteri taleplerine cevap vermeye devam ediyor.

Onur Market’in öne çıkan özelliklerinden biri de tüketicilere yönelik bütçe dostu yaklaşımıdır. Özellikle açılış haftasında düzenlenecek olan özel indirimler, müşterilerin alışveriş bütçelerine olumlu bir katkı sağlayacak. Bu sayede ‘Onur Sözü’ verdiği perakende sektöründe sadece bir alışveriş noktası olmanın ötesinde, müşteri dostu bir marka olarak öne çıkıyor.

Erikli 75. Yıl mahallesindeki yeni mağaza ile birlikte Onur Market, sürdürülebilir büyüme ve müşteri memnuniyeti odaklı politikalarını daha geniş kitlelere ulaştırarak Bursa halkına hizmet vermeye devam edecek.Formun Üstü