Skip to content Skip to footer

‘’Perakende ve Dijital Ticaretin En Büyük Buluşması Perakende Günleri 2023‘’

Soysal tarafından “Dijital Dünya – Yeni Müşteri, Yeni Perakende, Yeni Dönem” ana temasıyla 31 Mayıs – 1 Haziran tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan “Perakende Günleri”, 22. yılında da sektörün ve dijital ticaretin geleceğine yön veren çok sayıda yerli ve yabancı konuşmacıyı 9.500’ü aşkın üst düzey yönetici ile bir araya getirmeye hazırlanıyor.

FARKLI OLUN YA DA YOK OLUN!

Sonsuz seçeneklerin olduğu bir dünyada tüketiciler, markalardan farklı bir ürün sunmalarından daha fazlasını bekliyor.

Şu an ve gelecekte perakendedeki başarınız, markanızın amaçlarını ve değerlerini aktarabilen akılda kalıcı deneyimler sunmanızı gerektirecek. Aynı zamanda markaların güncelliğini koruyabilmesi adına tüketicilerle mümkün olan her kanal ve temas noktasında buluşabilmesini gerektiriyor.

Bu oturumda:

–   Markanız için dünya standartlarında perakende deneyimler yaratmak için yenilikçi fikirleri keşfedecek,

Markanızın temel tüketici gerçekleri ve ihtiyaçlarını anlayarak doğru cevap verecek,

Kalıcı hatıralar yaratabilmek için zirve marka deneyimi anları yaratmanın önemini kavrayacaksınız.

2014’ten beri Landor & Fitch’in Londra ve APAC ofislerinde çalışan Apolline, dünya çapında önemli projelerde stratejik ve multidisipliner yaklaşımı ile deneyim tasarımı liderliği yapmaktadır. Sephora, Microsoft ve Singapore Havayolları gibi markalar için yenilikçi deneyim projelerini yönetmiştir. 2018’de Arçelik için tasarladığı mağaza, RDI Uluslararası Mağaza Tasarımı ödülünü kazanmıştır. APAC Gayrimenkul Ödülleri’nde Microsoft için tasarladığı ofis, yılın en iyi ofis tasarımı ödülünü almıştır.