Skip to content Skip to footer

Peyman kuruyemiş bar pazarında bir ilke daha imza attı: Bahçeden mini Bar

Kuruyemişe inovasyon katarak farklı bir deneyime dönüştüren Peyman, Bahçeden Bar” ailesini, Kajulu Frenk Üzümlü Chialı Ballı Mini Bar, Bademli Turna Yemişli Ballı Mini Bar ve Antep Fıstıklı Ballı Mini Bar gibi 3 eşsiz lezzetle taçlandırdı.  Kuruyemiş bar pazarında bir ilke imza atan mini barlar, tatlı ve enerji veren bir ara öğün tercih edenler için lezzetli seçenekler oluşturuyor.

Ürün grubunda yer alan birbirinden lezzetli kuruyemişlerle damaklarda unutulmaz tatlar bırakan Peyman, “Bahçeden Bar” ailesini yepyeni 3 ürünle zenginleştirdi. İçeriği uzmanlar tarafından hazırlanan ve katkı maddesi bulundurmayan Kajulu Frenk Üzümlü Chialı Ballı Mini Bar, Bademli Turna Yemişli Ballı Mini Bar ve Antep Fıstıklı Ballı Mini Bar, kuruyemiş severlerin gözde ürünü olmak için raflardaki yerini aldı. İçeriğinde kullanılan bal sayesinde bünyesinde glikoz bulundurmayan yeni ürünler, bir paket içindeki mini formatındaki barlarla kuruyemiş sektöründe bir ilk olma özelliği taşıyor. Lifli yapısıyla hem tok hem de formda tutan Bahçeden Bar ailesinin yeni üyeleri, öğünlerine enerji veren bir atıştırmalık eklemek isteyenlerin tercihi oluyor.

Doğal beslenmek isteyenlerin ilk tercihi
Mevsiminde toplanan, en taze Antep fıstıklarını balla buluşturan Bahçeden Antep Fıstıklı Ballı Mini Bar, ülkemizdeki yöresel lezzetleri bir arada toplamakla kalmıyor, aynı zamanda koruyucu ve renklendirici içermeyen yapısıyla doğal beslenmek isteyenlere eşsiz bir deneyim fırsatı sunuyor. İçeriği sayesinde vücudun şeker ihtiyacını da dengeleyen ürün, daha dinç ve enerjik hissetmenize yardımcı oluyor.

Badem ve turna yemişi balla harmanlandı
Sağlıklı ara öğün için ideal bir alternatif olan badem ile turna yemişini bir araya getiren Bahçeden Bademli Turna Yemişli Ballı Mini Bar, açlık anında hem besleyici hem doyurucu olma özelliğiyle ön plana çıkıyor. Lifli yapısının etkisiyle tüketildiği anlarda tokluk hissi veren ürün, formunu korumayı tercih edenler için kusursuz bir ara öğün seçeneği oluşturuyor.

En ideal ara öğün
Kaju ile frenk üzümünün balla harmanlandığı Bahçeden Kajulu Frenk Üzümlü Chialı Ballı Mini Bar ise tam bir enerji deposu. Yüksek besin değerinin yanı sıra tokluk hissi veren Chia tohumunu da bünyesinde bulunduran ürün, hem sağlıklı hem de tatlı bir ara öğün isteyenler için ideal besin kaynağı olurken, günün her anında dinç hissetmenizi sağlıyor.