Skip to content Skip to footer

PİDEM yeni kampanyası ‘Yiyenime Gelsin’i duyurdu

Türkiye’nin en büyük ve en yaygın pide zinciri PİDEM, yeni kampanyası ‘Yiyenime Gelsin’i duyurdu.

PİDEM Pazarlama Müdürü Göksu Şirin, “Yeni kampanyamız ‘Yiyenime Gelsin’ ile öne çıkardığımız menülerimizi uygun fiyatlarla misafirlerimize sunmayı hedefledik” dedi. 

2010 yılından bugüne aynı tazelik ve kaliteyle lezzet yolculuğunu sürdüren PİDEM, yeni promosyon kampanyası ‘Yiyenime Gelsin’i üç farklı reklam filmiyle duyurdu. Yakın zamanda marka dönüşüm yolculuğunu başlatan ve ‘Yiyenim’ kampanyasıyla oldukça ilgi çeken PİDEM, yeni kampanyasıyla marka vaadini pekiştiriyor.

PİDEM, yeni kampanyası kapsamında Patatesli Menüm’ü 79 TL’ye, Lahmacun Menüm’ü 99 TL’ye, Tavuklu Patatesli Menüm’ü ise 109 TL’ye misafirlerine sunuyor.

Kurulduğu günden bugüne aynı hedef ve değerler ile Türkiye’nin lider pide zinciri markası olmanın gururunu yaşadıklarını belirten PİDEM Pazarlama Müdürü Göksu Şirin, “PİDEM olarak ilk günden bugüne koruduğumuz kalitemiz ve lezzetimizle misafirlerimizi ağırlıyoruz. Yeni kampanyamız ‘Yiyenime Gelsin’ ile Patatesli Menüm, Lahmacun Menüm ve Tavuklu Patatesli Menüm’ü rekabetçi fiyatlarla tüm restoranlarımızda misafirlerimize sunuyoruz. Böylece özellikle öğle yemeklerinde alternatif arayan çalışanlar ve öğrenciler için uygun ve doyurucu menüler sunmaya çalıştık. Marka olarak misafirlerimizi, yorumlarını, isteklerini dinliyoruz. Kalitemizi, hızımızı, rekabetçi fiyat politikamızı ve doyuruculuğumuzu kaybetmeden zamanın ruhuna uygun bir marka olarak yolumuza devam ediyoruz. Amacımız pideyi saflığı, tazeliği, iştah açıcılığı, bereketiyle yiyenler için daha değerli hale getirdikten sonra pidenin önce ülkemizde gururla sahiplenilen ulusal bir lezzet, daha sonra ise globalde hak ettiği değeri gören bir yiyecek olmasını sağlamak” dedi.