Skip to content Skip to footer

PİDEM’in ‘Yiyenim’ kampanyasına Altın Ödül

Türkiye’nin en büyük ve en yaygın pide zinciri PİDEM, 2024 yılında hayata geçirdiği ‘Yiyenim’ kampanyasıyla pazarlama ve iletişim sektörünün en prestijli ödüllerinden Effie Ödülleri’nde restoran kategorisinin Altın Ödülüne layık görüldü. 

2010 yılından bugüne aynı tazelik ve kaliteyle lezzet yolculuğunu sürdüren PİDEM, 2024 yılındaki ‘Yiyenim’ kampanyasıyla pazarlama iletişimi ve reklam dünyasının prestijli organizasyonu Effie Ödülleri’nde altın ödülün sahibi oldu.

Restoran kategorisinde verilen en büyük ödülün sahibi olan PİDEM’in ‘Yiyenim’ kampanyası, TV, radyo, açık hava ve dijital mecralarda yayınlanmıştı. PİDEM, ‘Yiyenim’ kampanyasının ardından şu sıralar ‘Yiyenime Gelsin’ promosyon kampanyasıyla pide lezzetini tüm Türkiye’yle buluşturmaya devam ediyor.

Marka olarak 2024 yılında dönüşüm yolculuğuna başladıklarını ve ‘Yiyenim’ relansman kampanyasını hazırladıklarını söyleyen PİDEM Pazarlama Müdürü Göksu Şirin, “Bu kapsamda logomuzdan restoranlara kadar yenilenme sürecine girdik. Pideyi daha geniş tüketici gruplarıyla buluşturmayı ve bu ulusal lezzeti herkesin tatmasını isteyen bir marka olarak, geleneksel pideyi lezzetinden ödün vermeden havalı bir hale getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

‘Yiyenim’ reklam filmini izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.