Skip to content Skip to footer

Pınar Deniz L’Oréal Paris ile makyajın etkileyici dünyasının kapılarını açıyor !

Güzellik trendlerine yön veren L’Oréal Paris ile güzellik idolü Pınar Deniz partnerliği doludizgin sürüyor. Başarılı oyuncu, L’Oréal Paris’in en yeni maskarası Telescopic Lift’in güzellik elçisi oldu!

Tüm dünyadaki kadınları güçlendirmeyi ana misyonu edinmiş olan L’Oréal Paris, Pınar Deniz ile yeni bir iş birliğine daha imza attı. Yılın en ses getiren isimlerinden olan ve geniş bir hayran kitlesi bulunan Pınar Deniz, Telescopic maskara ailesinin en yeni üyesi Telescopic Lift’in güzellik elçisi oldu. L’Oréal Paris’in güzellik elçisi Pınar Deniz Telescopic Lift ile tüketicilere makyajın etkileyici dünyasının kapılarını açıyor.

“Telescopic Lift ile bakışlarımda yeni bir boyuta hazırım”

L’Oréal Paris’in güzellik elçisi olmanın büyük bir gurur olduğunu belirten yıldız oyuncu, güzellik devi ile devam eden iş birliğine ilişkin “Birlikteliğimizin, L’Oréal Paris’in makyaj ailesiyle de sürmesi, benim için çok değerli. İş birliğimiz kapsamında L’Oréal Paris ailemle ‘biz buna değeriz’ demeye devam ediyorum. Tüm dünyada aynı anda lanse edilen bu yeni maskaranın yüzü olma fırsatı beni çok heyecanlandırdı. Telescopic Lift maskara denediğim günden itibaren vazgeçilmezim oldu. ” dedi.

Ailenin en yeni üyesi: Telescopic Lift  

Telescopic maskara, uzun yıllardır L’Oréal Paris tüketicilerinin favori maskarası. Ailenin yeni üyesi Telescopic Lift ise kaldırma ve +5mm’ye kadar uzunluk etkisiyle maskara deneyimini yeni bir boyuta çıkarıyor. Daha uzun ve daha kalkık görünen kirpikler için yeni Telescopic Lift Pınar Deniz’in favorisi oldu bile. Şimdi sıra bakışlarında yeni bir boyuta hazır olan tüm maskara severlerde.