Skip to content Skip to footer

Pınar Et’ten yeni reklam filmi: “Aç Bitir, Lezzetini Herkes Bilir”

Türkiye’nin ilk özel girişim entegre et tesisi olarak kurulan, dünyanın 40 farklı ülkesindeki milyonlarca sofraya sağlıklı ve lezzetli ürünlerini götüren Pınar Et; dilimli, küçük gramajlı hem hindi hem de dana içerikli şarküteri ürünlerinden oluşturduğu “Aç Bitir” kategorisi için yeni bir reklam filmi hazırladı.

Pınar, Aç Bitir kategorisindeki hindi salam, dana Macar salam, hindi füme ürünleri için hazırladığı yeni reklam filmiyle “Aç Bitir, Lezzetini Herkes Bilir” diyor. 7’den 70’e tüm tüketicilerine pratik bir lezzet sunan Pınar Aç Bitir, yeni reklam filminde tüketicilerinin pratik lezzet anlarına konuk oluyor; bir ailenin kahvaltı sofrasına, bir sporcunun ara öğününe, evde çalışan bir gencin çalışırken kendine hazırladığı pratik bir sandviçe eşlik ediyor.

Hindi Füme’yi sporcular, dengeli beslenenler, üniversiteliler tüketiyor

2024 yılıyla birlikte hindi füme kategorisine odaklandıklarını belirten Pınar Et Pazarlama Direktörü Okan Kavakçı; “Şarküteri ürünlerimiz arasında özellikle hindi salam ürünümüz sıklıkla tercih ediliyor. Yaptığımız araştırmalarda, Pınar Aç Bitir ürünümüzle tüketicilerimiz için güvenilir, şarküteri sektörü için jenerik bir marka olduğumuzu görüyoruz. Pınar Aç Bitir,  hızlı tüketim ve pratikliğe uygun bir ürün. Tüketicilerimiz pratikliği ve lezzetli bir öğün olması nedeniyle Aç bitir markasını tercih ediyor. Bunun yanı sıra özellikle hafta sonu kahvaltılarında Pınar Aç Bitir çeşitleri ile sofralarını çeşitlendiriyorlar. Aç Bitir, çoğunlukla sandviç içerisinde tercih ediliyor; fakat hindi füme gibi ürünleri sandviç harici, hafif ve yüksek proteinli olması dolayısıyla omlet içerisinde veya salata üstünde de görebiliyoruz. Hindi füme tüketicilerimiz özellikle; sporcular, dengeli beslenenler, üniversitelilerden oluşuyor.”

Hem Türkiye’nin hem de dünyanın 40 farklı ülkesinin sofralarına hijyenik ve kaliteli hayvansal protein içeren gıdalar üreten Pınar Et, bugün Aç Bitir markalı ürünleriyle KKTC, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Tayland, Kuveyt, Katar, BAE, Bahreyn ve Umman pazarlarında tüketicilerle buluşuyor.

 

Pınar Et’ten yeni reklam filmi: “Aç Bitir, Lezzetini Herkes Bilir” - Perakende.org