Skip to content Skip to footer

Pınar Kido, Hip Hop Türkiye Şampiyonası’nda çocuklara enerji verecek

T.C. Gençlik Spor Bakanlığı Türkiye Dans Sporları Federasyonu Serbest Stil 2023 Hip Hop Türkiye Şampiyonası, bu yıl 21-22 Haziran tarihlerinde Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’ne Pınar Kido sponsorluğunda gerçekleşecek.

Pınar Kido ile Çocukların Enerjisi Hip Hop Şampiyonası’nda Yükseliyor!

Çocuklara özel üretilen kalsiyum kaynağı ve lezzetli ürünleriyle Pınar Kido, süte eğlence katmaya devam ediyor. Eğlenceyi merkezine alan Pınar Kido, dansın bir spor olduğunu biliyor, dans ile çocukları fiziksel aktiviteye teşvik etmeyi ve sporun gelişimlerindeki önemini vurgulamayı amaçlıyor.

Türkiye genelinde tescil ve lisans yenileme işlemlerini tamamlayan kulüp ve sporcuların katılımıyla gerçekleşecek Serbest Stil 2023 Hip Hop Türkiye Şampiyonası, dereceye girenlere milli sporcu olma kapısını açmasıyla da çok önemli. Her kategorinin ilk 3 derecesini alan sporculara kupa ve madalya verilecek ve sporcular uluslararası müsabakalarda milli sporcu olarak ülkemizi temsil etme hakkına sahip olacak.

Şampiyona kapsamında 21 Haziran’da Hip Hop Solo ve Duo Yarışmaları, 22 Haziran’da da Hip Hop Takım Yarışmaları gerçekleştirilecek. Gizem Çebi Dans Gençlik ve Spor Kulübü organizatörlüğünde gerçekleştirilen yarışmanın ana sponsorluğunu üstlenen Pınar Kido, Kido POP dansını çocuklar ile birlikte sahneye taşıyarak yarışmaya renk katacak.