Skip to content Skip to footer

Pırlantanın Atasay’ı iş ortaklarının gücüyle parlayacak

Türkiye’nin en köklü ve en geniş mağaza ağına sahip mücevher markası Atasay, Türkiye’nin dört bir yanındaki 199 iş ortağıyla Antalya’da bir araya geldi. Atasay’ın altının yanı sıra pırlanta modasındaki köklülüğünü, uzmanlığını, çeşitliliğini ve titizliliğini vurgulayan yeni reklam filminin de gösterildiği buluşmada en başarılı iş ortakları ödüllerine kavuştu.

Dünya trendlerini takip eden tasarımları ve imza attığı ilklerle Türk tüketicisinin en beğendiği markalar arasında yer alan Atasay, yeni yıla 199 iş ortağıyla Antalya Titanic Mardan Palace’ta ‘merhaba’ dedi. Atasay’ın hedeflerinin ve bu yıl mücevherat modasına yön verecek ürünlerinin paylaşıldığı buluşmada, altından pırlantaya güvenilir mücevherin adresi olan Atasay’ın yeni reklam filmi de gösterildi. Pırlantanın Atasay’ı mottosuyla hazırlanan reklam filmi iş ortaklarından tam not aldı.

“Pırlanta gibi bir yıl olsun”

Atasay, tüm üst yönetim ekibiyle birlikte iş ortakları için muhteşem bir galaya da ev sahipliği yaptı. Atasay Onursal Başkanı Atasay Kamer, Atasay Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kamer, Atasay Kreatif Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Çiğdem Kamer ve Simay Kamer’in iş ortaklarını karşıladığı gecenin açılış konuşmasını Atasay CEO’su Atasay Kamer yaptı. Kamer konuşmasında, “2023 kolay bir yıl   olmadı, yılın başında hepimizi sarsan deprem felaketini hep birlikte yaşadık ama çok şükür yaralarımızı da yine birlikte sardık, bir aile olmanın gücünü beraber hissettik ve yılı başarıyla tamamladık. 2024’ü de güçlü hazırlıklarımız, ekibimiz, birliğimiz ve beraberliğimiz sayesinde başarılarla tamamlamayı hedefliyoruz ve müşterilerimizin güvenilir adresi olmayı sürdüreceğimiz bir yıl diliyoruz.“ dedi.

Chiara de Rocchi Kamer’in tasarladığı ödüller sahiplerini buldu

Gala gecesinde, yıl boyu pek çok farklı başarıya imza atan 42 iş ortağına ödülleri takdim edildi. İş ortakları, sanatçı Chiara de Rocchi Kamer tarafından tasarlanan ödüllerine kavuşmanın mutluluğunu yaşadı. Galada sahneye çıkan Ziynet Sali, şarkılarıyla katılımcılara eşsiz bir gece yaşattı.