Skip to content Skip to footer

Pizza Hut Dünya Pizza Günü’nü enfes lezzetleriyle kutluyor

Pizza Hut, Dünya Pizza Günü’ne özel tüm büyük boy pizza çeşitlerini yüzde 50 indirimle sevenleri ile buluşturuyor.

İş Gıda çatısı altında faaliyet gösteren Pizza Hut, her damak zevkine uygun 18 çeşit pizzası ve eşlikçi yan lezzetleriyle Dünya Pizza Günü’nü kutluyor. Pizza Hut, Dünya Pizza Günü’ne özel, 9-11 Şubat tarihleri arasında hem restoranlarda hem gel-al’da geçerli olan kampanyasıyla tüm büyük boy pizza çeşitlerini yüzde 50 indirimle sevenleri ile buluşturuyor. Benzersiz deneyim vadeden Pizza Hut lezzetleri, Pizza Hut restoranlarında sevenlerini bekliyor.

Geniş ürün yelpazesinde herkes için bir lezzet var

Türkiye’ye pizzayı sevdiren Pizza Hut, yeni taban soslarıyla daha yoğun lezzet sunarken enfes baharatlı pizza sosu, özel üretilen mozarella peyniri; ince, pan ve normal hamur seçenekleriyle damakları şımartıyor. Nefis pizzalarının yanı sıra birbirinden güzel yan ürünler sunan Pizza Hut’ın özel tariflerle hazırlanan pizza menülerini eşlikçi lezzetleri tamamlıyor.

Pizzaların yanı sıra tercihe göre farklı lezzetler de sunan Pizza Hut, birbirinden güzel sosları ve bol mozerella peynirinin tadına doyulmaz uyumuyla kendine hayran bırakıyor. Lezzet konusunda susamlı peynirli kenarları ile sınırları zorlayan Pizza Hut, mucidi olduğu çıtır, doyurucu ve kabarık pan hamuruyla özel hazırlanan Çokomania, Bombe ve Sufle tatlılarıyla benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Pizza Hut Dünya Pizza Günü’nü enfes lezzetleriyle kutluyor - Perakende.org