Skip to content Skip to footer

PizzaLazza’dan yeni lezzet: PizzaLazza Rolls

Türkiye’nin en büyük yerli pizza markası PizzaLazza, yenilikçi ürünleri tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor. PizzaLazza Rolls ürünleri, çeşitlilik ve yenilik arayan pizza severlere 5 farklı lezzet seçeneği sunuyor.

Türkiye’nin en büyük yerli zincir pizza markası PizzaLazza, günlük açılan taze hamuru üzerinde güvenilir ve helal sertifikalı ürünlerle hazırladığı ürün portföyünü, 5 farklı seçenekle sunulan PizzaLazza Rolls’larıyla daha da genişletti.1687260365 Pesto Tavuklu

Pizza mutfağından yenilik ve çeşitlilik bekleyen pizza sevdalıları, dilim dilim dürüm lezzetinin pizza yorumunu, birbirinden nefis PizzaLazza Rolls’larda buluyor.

1687260371 Sucuklu

Pizzanın yıldız ürünleri Pizza sosu, Mozzarella Peyniri, Salam, Sosis, Mısır ve Tereyağı Aromalı Sos, Kampüs PizzaLazza Rolls’da bir araya geliyor. Tavuk olsun, pesto sosla uçsun isteyenlere Pesto Tavuklu PizzaLazza Rolls Pesto sosunu, Mozzarella Peyniri, Çıtır Tavuk Topu ve Tereyağı Aromalı Sosla birleştiriyor. Şöyle baharatlı bir barbekü tavuk olsun diyenler için Baharatlı Tavuk Göğsü, Barbekü Tavuklu PizzaLazza Rolls Mozzarella Peyniri, Domates, Yeşilbiber, Soğan, Tereyağı Aromalı Sos ve tabi Barbekü sosuyla bir araya geliyor.

1687260455 Kampus

Pizza sosu, Mozzarella Peyniri, Sucuk, Tereyağı Aromalı Sos ile hazırlanan Sucuklu PizzaLazza Rolls, pizzada kırmızı çizgisi Sucuk olanları mutlu ediyor. Hayat tatlısız, tatlı çikolatasız olmaz diyenler için de Çikolatalı PizzaLazza Rolls, Mozzarella Peyniri, Sütlü Parti Çikolata, Pudra Şekeri ve Tereyağı Aromalı Sosu bir araya getiriyor.

1687260519 Cikolatali

Türkiye’nin dört bir yanında, 114 restoranda pizza severlerle buluşan PizzaLazza lezzetleri için, www.pizzalazza.com.tr web sitesi ve PizzaLazza mobil uygulamasının yanı sıra Yemeksepeti, Trendyol, Getir ve Migros Yemek üzerinden de paket servis siparişi verilebiliyor.