Skip to content Skip to footer

Popeyes ezber bozan yeni reklam filmiyle ekranlarda yerini aldı

Tavuğun en lezzetli hali Popeyes®, alışılmışın dışındaki yeni reklam filmiyle ekranları renklendiriyor! Lezzete doymak isteyenlerin tercihi Popeyes®’ın reklam filminde, hayatın her alanında Popeyes® “gömenlerin” keyifli anlarına eşlik ediliyor.

Türkiye hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda bünyesinde hizmet veren Popeyes®, normların dışına çıkarak, ezber bozan yeni reklam filmiyle ekranlardaki yerini aldı. Lezzete doymak isteyenleri ekran başına kilitleyecek, yenilikçi reklam filminde hayatın çeşitli alanlarında Popeyes® lezzetini ‘’gömen’’lerin keyif dolu anlarına eşlik ediliyor.                                                       

“Şimdi herkes lezzete geliyor, Popeyes® ile doyasıya gömüyor!”

“Popeyes® ile Göm Göm” sloganıyla öne çıkan reklam filminde birbirinden renkli karakterler Popeyes® dünyasında lezzet dolu bir yolculuğa çıkıyor. Bu benzersiz lezzet yolculuğunda ezberleri bozan Popeyes®, renkli ve eğlenceli kimliğiyle karakterlere eşlik ediyor. Tıpkı reklam filminde olduğu gibi önümüzdeki dönemlerde de Popeyes® lezzetleri benzersiz anların en büyük eşlikçisi olacak gibi görünüyor.

Popeyes ezber bozan yeni reklam filmiyle ekranlarda yerini aldı - Perakende.org