Skip to content Skip to footer

Porland ile sofralar Kadınlar Günü’nde daha ışıltılı

Zarafet ve dayanıklılığa sahip özgün tasarımlı ürünleriyle sofra estetiğine modern bir bakış sunan Porland’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel yüzde 30 fiyat avantajı başladı. 6-10 Mart tarihleri arasındaki kampanya kapsamında yemek takımları, koltuk şalları, nevresim takımları, su bardakları, kahve takımları, fondü setleri ve tabaklar, Porland mağazaları ve porland.com adreslerinde cazip fiyat seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Porselen sektöründe sunduğu yenilikler ve özgün tasarımlarıyla öncülük eden Porland, Dünya Kadınlar Günü’ne özel kampanyası ile yüzde 30 fiyat avantajı sunuyor. Porland mağazaları ve porland.com adreslerinde 6-10 Mart tarihleri arasında geçerli kampanya ile yemek takımları, koltuk şalları, nevresim takımları, su bardakları, kahve takımları, fondü setleri ve tabaklar, avantajlı fiyatlarla sofraları donatıyor.

KEDV iş birliğine özel tasarımlar

Porland’ın Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) ile Türkiye’nin dört bir yanındaki kadınların emeğine destek olduğu ve desen tasarımları özenle hazırlanan ürünler de Kadınlar Günü’ne özel fiyatlarla sunuluyor. Toplumların gelişmesinde kadın emeğinin önemini ve kıymetini yakından bilen marka, tasarımcıları tarafından özel olarak hazırlanan ürünlerin satışından elde edeceği gelirle KEDV’e destek oluyor. Kadın figürlü özgün tasarıma sahip tabak, ikili kahve fincanı takımı ve kupalardan oluşan koleksiyon Kadınlar Günü’nde en anlamlı hediye seçeneği oluyor.

Porland ile sofralar Kadınlar Günü'nde daha ışıltılı - Perakende.org