Skip to content Skip to footer

Porland kalitesi, PSC’nin eğlenceli dünyasıyla buluştu

Üstün üretim kalitesinin yanında porselene taşıdığı yenilikçi yaklaşımıyla da öne çıkan Porland, birbirinden keyifli tasarımlarıyla hayata renk katmayı amaçlayan PSC markası ile The Sunny Days serisini yarattı.

İnovatif tasarımlarıyla sektöre yeni bir soluk getirerek standartların ötesine geçen Porland, günümüz trendlerini tasarımlarına taşıyan aynı zamanda çevre duyarlılığını da koleksiyonlarında öne çıkaran PSC markası ile bir iş birliğine imza attı. İki markanın bir araya gelerek yarattığı The Sunny Days serisi renk, slogan ve desenleriyle özgün bir tasarım anlayışını sahipleniyor.

Bulunduğu ortama pozitif enerjiyi taşıyor

İlhamını sıcak, mutlu ve huzurlu sofralardan alan The Sunny Days koleksiyonu, bulunduğu ortamda pozitif enerjiyi ve güzel duyguları bir araya getiriyor. 6 farklı desenden oluşan koleksiyon; canlı renkleri, sembolleri ve tabaklar üzerinde yer alan mesajlarıyla, mutluluğun enerjisini evlerinize taşıyor. Hem dayanıklı hem de estetik yapısıyla The Sunny Days, bahar sofralarına özgün bir stil katıyor.

The Sunny Days koleksiyonunu satın almak için Porland mağazalarını,  www.porland.com ve www.psc-brand.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Porland kalitesi, PSC'nin eğlenceli dünyasıyla buluştu - Perakende.org