Skip to content Skip to footer

Porland yeni mağazasını Piyalepaşa’da açtı

Türkiye’nin birçok ilinde kullanıcılarıyla buluşan lider porselen üreticilerinden Porland, mağaza yatırımlarında hız kesmiyor. İstanbul’daki yeni mağazasını Beyoğlu Polat Piyalepaşa Çarşı’da açan Porland, sofra, mutfak ve ev yaşam kategorilerindeki seçkin serilerini sunmaya başladı.

Mağaza ağını genişletmeye devam eden Porland, Polat Piyalepaşa Çarşı’da 742 metrekarelik yeni mağazasında müşterilerini ağırlamaya başladı. Yeni sezonun en trend ürünlerinin yanı sıra canlı, dinamik ve rahat mağaza anlayışını sahiplenen Porland, özgün konseptiyle de ön plana çıkıyor.

“Her yıl büyümeye devam ediyoruz”

Porland’ın, Türkiye’deki ilk renkli porselen üretimini yapan marka olduğunu hatırlatan ve yeni mağaza yatırımını değerlendiren Porland Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Pamukçu “Porselene dünya kalitesinde imza atan ve ilkleriyle tanınan bir marka olarak; perakende mağazalarımız, konsept mağazalarımız, satış kanallarımız, cornerlar ve bayilerimizle her yıl büyümeye devam ediyoruz. İnovasyonun dokunduğu her alanda değişime liderlik etmeye, teknoloji ve sürdürülebilirliği odağına alan yatırımlarımızla ülkemizin geleceğine katkıda bulunmayı sürdüreceğiz. Piyalepaşa mağazamızla birlikte Türkiye’de daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Mağaza konseptiyle kullanıcıların beğenisini kazandı

Polat Piyalepaşa Çarşı’ya eşsiz ürün portföyünü taşıyan Porland, farklı mağaza konseptiyle de kullanıcılarının beğenisini kazandı. Loft mizansenlere yakışan beton, metal gibi endüstriyel öğelerin yer aldığı dekorasyonda; yeşil ve ahşap kullanımı ile sıcak bir denge oluşturuldu. Geniş alanıyla keyifli bir atmosferde alışveriş imkanı sunan mağazada, Porland’ın sofra, mutfak ve ev yaşam kategorilerindeki seçkin serileri kullanıcılarla buluşuyor.

Porland yeni mağazasını Piyalepaşa’da açtı - Perakende.org