Skip to content Skip to footer

Porland’tan çocuklara hikayelerle dolu mama takımları

Bebeklerin sağlıklı büyümeleri ve gelişmeleri şüphesiz doğru beslenmekten geçiyor. Zengin ürün yelpazesi ve sıra dışı tasarımlarıyla Türkiye’nin öncü porselen üreticilerinden Porland, çocukların hayal dünyalarının gelişimine de destek veren yeni serileri Tropical, Tribe ve Ballet mama takımları ile yemek saatlerini eğlenceli bir yolculuğa dönüştürüyor.

Çocuklar hayal gücü ve yaratıcılıkları ile dünyayı keşfeder, her anı bir maceraya dönüştürürler. Bu eşsiz dünyalarına, günlük yaşamlarının en basit anları bile katkı sağlayabilir. İşte tam da bu noktada Porland; çocukların kullanımına uygun, birbirinden eğlenceli ve renkli mama takımları ile yemek saatlerinde de hayal dünyalarını açığa çıkarmasına katkıda bulunuyor.

Sevimli hayvan figürleri ile büyülü bir yolculuk

Tropik adalarda yaşayan hayvan figürlerinin yer aldığı Tropical Mama Takımı, çocukları tropik dünyanın büyüsüne sürüklüyor. Sevimli canlılarla dolu bu koleksiyon, çocukların hayal gücünü harekete geçirerek onları büyüleyici bir maceraya davet ediyor. İki taraftan tutacağı olan bardak, kase, çukur tabak, tepsiden oluşan set, yemek yemeği kolaylaştırmanın yanı sıra sarı rengi ile çocukların daha huzurlu bir yemek zamanı geçirmesine katkıda bulunuyor.

Kızılderili çadırların tam ortasında yemek yeme heyecanı

Çocukların hayal güçlerini harekete geçirmek ve yemek zamanlarını eğlenceli hale getirmek için tasarlanan Tribe Mama Takımı, Kızılderili kültürünü yansıtan desenleri ile çocukları rengarenk çadırlar arasında ve doğanın masalsı güzelliklerini keşfetmeye davet ediyor. Bardak, düz tabak, kase, çatal, bıçak, kaşık ve tepsiden oluşan takım, çocukları Kızılderili çadırlarının tam ortasında yemek yemenin heyecanına sürüklüyor.

Pia’nın renkli dünyası ile daha eğlenceli bir yemek keyfi yaşatıyor

Zarif ve sıcak desenleri ile Pia’nın renkli dünyasına davet eden Ballet Mama Takımı, çocukları güzellik dolu anları keşfetmeye teşvik ediyor. İki taraftan tutacağı olan bardak, kase, çukur tabak, çatal, bıçak, kaşık ve tepsiden oluşan bu set, her yemek anını bir gösteriye dönüştürerek çocukları Pia’nın renkli dünyasına taşıyor.