Skip to content Skip to footer

Purina ile Robbie Willıams “Kedi Olmak Bi’ Harika” diyor

Nestlé Purina PetCare’nin afacan kedisi Felix ve dünyaca ünlü müzisyen Robbie Williams, dünyadaki tüm patili dostlar için “Kedi Olmak Bi’ Harika” kampanyasında bir araya geldi.

Purina’nın heyecanlı dostu Felix ile Robbie Williams bir araya gelerek, “Kedi Olmak Bi’ Harika” dedi. İkiliyi bir araya getiren reklam filmi, Marco Grandia imzasını taşıyor. Williams’ın “Kedinizi Bir Star Gibi Besleyin” dediği Purina’nın yeni kampanyasında, Felix’in kedilerin hem kendini star gibi hissedeceği hem de yemek zamanlarında “Kedi Olmak Bi’ Harika” dediğine vurgu yapılıyor.

“Uzun süredir kedi hayranıyım”

İş birliği kapsamında hayata geçirilen yeni şarkı, It’s Great to Be a Cat hakkında konuşan şarkıcı Robbie Williams: “Felix’in yeni sesi olduğum için çok mutluyum çünkü uzun zamandır kedilerin hayranıyım ve bu sürede birçok kedi sahiplendim. It’s Great to Be a Cat, müziği, sözleri ve melodileri ile kesinlikle akılda kalan keyifli bir şarkı. Onları yakından tanıyan sıkı bir hayvansever olarak söyleyebilirim ki kedi olmak harika’’ dedi.

Felix ve dostlarının yaşamına odaklanırken, evcil hayvanlar ile sahipleri arasındaki özel bağa da gönderme yapan yeni şarkı, felixverobbie.com.tr adresinden dinlenebiliyor. 25’ten fazla Avrupa ülkesinde aynı anda yayınlanan film, eş zamanlı olarak Meta, TikTok, YouTube ve felixverobbie.com.tr’de izlenebiliyor.

Lezzetli Et Dilimleri ile Yemek Zamanlarında “Kedi Olmak Bi’ Harika”

Patili dostlarımız için hep daha iyisine odaklanan Purina, kedilerin iştahını kabartacak sosu ve dilimlenmiş et parçalarıyla birbirinden lezzetli 4 farklı çeşit sunan yeni serisiyle yemek vaktini ziyafete dönüştürüyor.

“Kedi Olmak Bi’ Harika” Hakkında

Felix’in yeni kampanyası olan “Kedi Olmak Bi’ Harika”, 2023 Ocak ayı itibarıyla başladı. Yeni kampanya, kedi olmanın neden harika olduğunun pek çok nedenini, en çok da kedilerin lezzetli Felix mamaları ve atıştırmalıkları olmasını kutluyor. Animasyon ile müzik arasındaki doğal uyum markanın eğlenceli ve zevkli yapısını destekliyor.